Основні відмінності еко-стилю і кантрі при оформленні приміщення

         

При створенні дизайну сьогодні, небувалою популярністю користуються еко-стиль і стиль кантрі, але новачкові в питаннях дизайну, буває непросто відрізнити їх один від одного. Дійсно, у них багато спільних рис і деталей, однак професіонали, чітко розмежовують їх застосування і рекомендують розуміти різницю між ними.

Стиль кантрі в інтер’єрі просторої квартири

Багатонаціональний кантрі

Затишок та привабливість цього дизайнерського стилю поширилися по всьому світу. Маючи в своїй основі меблі чи елементи декору близькі серцю, сьогодні, можна говорити про французький, американський та безліч інших видів стилю кантрі, як про різні напрямки в дизайні інтер’єру дому.

При цьому, кантрі має в собі типові ознаки:

  • універсальність – може бути використаний в міських і заміських будинках
  • природні кольори в оформленні – ніяких кричущих неприродних відтінків і деталей
  • використання в обробці природних матеріалів, дерев’яних деталей в достатній кількості
  • простий дизайн меблів, побутова техніка, яка як правило, повинна бути вбудована

Приклад французького кантрі стилі в інтер’єрі дому

Надання стилю неповторності за рахунок деталей, широке застосування натуральних тканин, як в оформленні вікон, так і при декоруванні приміщення, достатня кількість кераміки і предметів, створених своїми руками. Улюбленими малюнками кантрі визнані клітина, горошок і смужка.

Молодий і модний Еко-стиль

Сучасне прагнення до турботи про навколишнє середовище – ось звідки цей стиль бере витоки. При детальному розгляді, він дійсно має ряд загальних з кантрі рис:

  • використання природних кольорів і відтінків в оформленні
  • безліч дерев’яних елементів в оформленні
  • велика кількість натуральних тканин в інтер’єрі, оформлення меблів в простому стилі, додавання предметів хенд-мейд.

Поєднання двох стилів лофт та еко в інтер’єрі квартирі-студії

Еко стиль інтер’єру в сучасній квартирі

І все ж, є і ряд суттєвих відмінностей. При оформленні в еко-стилі, приміщення роблять максимально просторим, не використовують безліч дрібних деталей, картин чи кераміки. Оформлення вікон як правило, роблять залишаючи лише легку тюль. Після такого приміщення виглядатиме природно, і навіть надаватиме дому стан невагомості. Шанувальники даного стилю стверджують, що це не тільки спосіб оформити квартиру або будинок, а ціла філософія зі створення природнього для людини середовища.

Який з цих двох стилів не був би близький для вас: головне, чітко розставляти акценти і вірно використовувати деталі. Не варто перевантажувати кімнату, використовуючи надто багато деталей. Кращим виходом стане вибрати одну єдину основу і внести в неї індивідуальність. В цьому випадку, навіть невелике змішання стилів піде на користь будь-якого інтер’єру.

(Visited 952 times, 1 visits today)