Переваги пластикових вікон

         

Задумавши ремонт, ви, швидше за все, почнете з заміни вікон. Сьогодні їх вибір такий широкий, що розібратися буде не просто. Яких критеріїв дотримуватися: шумоізоляції, надійності, енергозбереження або дизайну? Який матеріал використовувати: дерево, алюміній або пластик?

Практично всім цим вимогам відповідають вікна з пластику. Сьогодні пластикові вікна можна придбати в багатьох фірмах і підприємствах. Фахівці допоможуть визначитися з видом конструкції, її вартістю, проконсультують з усіх питань.

Переваги пластикових вікон

Переваги пластикових вікон

До переваг пластикових вікон можна віднести:

  • довговічність (протягом 40 років профіль не потріскається і не пожовтіє)
  • стійкість до різних видів природного впливу
  • нижчу вартість, в порівнянні з дерев’яними
  • простоту в експлуатації (легко мити, не потрібно постійний догляд)
  • можливість забезпечити відмінну звукоізоляцію і пожежостійкість.

З чого складається пластикове вікно

Незважаючи на те, що якість і вартість пластикових вікон можуть відрізнятися, складові частини у них однакові. Всю конструкцію пластикового вікна можна розділити на наступні елементи: рама, стулки, гумові ущільнили, укіс, водовідлив (встановлюються з боку вулиці), імпост, підвіконня, склопакет.

Рама – ця частина в межах вікна є нерухомої, і встановлюється у віконному отворі. Рами виготовляються з віконного профілю ПВХ. Нерухома частина вікна – рама – встановлюється у віконний отвір.

Наступним елементом є імпост, він розділяє раму на дві або більше частини. Необхідно, щоб його кожна частина абсолютно відповідала розмірам стулки вікна. І рама і імпост виготовляються з ПВХ профілю. Рухома частина вікна – стулка, кріпиться до рами і являє собою склопакет, штапик і ПВХ профіль. При виготовленні імпоста використовують ПВХ-профіль.

Стулка – це частина вікна, що прикріплюється до рами, має прозорий вигляд і є рухомим елементом. Стулки пластикових вікон виготовляються при особливому використанні ПВХ-профілю, склопакета, штапика і фурнітури.

Склопакет пластикового вікна

Склопакет – герметично з’єднані між собою скла з повітряними просторами між ними. Кількість і товщина стекол буває різними. Це впливає на ціну готового виробу. Ручки, планки, запірні механізми та інші деталі – це фурнітура вашого пластикового вікна. Більша її частина розташована всередині профілю і допомагає, наприклад, фіксувати стулку від захлопування. Склопакет може складатися з двох або трьох стекол, відповідно є прозорим елементом пластикового вікна. Завдяки герметичності склопакета досягається максимум теплового і шумоізоляційного ефекту пластикового вікна.

Інші елементи конструкції пластикового вікна

Наступний елемент конструкції пластикового вікна це штапик. Він являє собою вузьку пластикову деталь, має роль притиску склопакета до частин стулки. При закриванні і відкриванні пластикового вікна легкий хід забезпечує фурнітура, вона являє собою різноманітні планки і інші деталі конструкції.

Підвіконня, відкоси та відливи надають всій конструкції закінчений вигляд. Часто пластикове вікно комплектують і протимоскітною сіткою, яка захистить від комах, тополиного пуху і пилу.

Антимоскітна сітка є перешкодою для проникнення в приміщення різних комах через пластикове вікно. Це акуратна частина пластикового вікна, яка при необхідності легко знімається.

У наш час розробки з полівінілхлориду створюються дуже ергономічними, міцними і надійними. Матеріал дуже стійкий і його використання можливо протягом довгого часу.

Правила по догляду за пластиковим вікном

Майстри використовують інструменти, які дозволяють досить скоро домогтися початкового стану і зовнішнього вигляду віконних рам. Щоб попередити ремонт вікон з полівінілхлориду, варто стежити за ними і дотримуватися деяких правил по догляду.

Наприклад, не варто очищати вікна за допомогою ацетону, кислоти або абразивних речовин, використовуйте спирт.

Якщо будуть проводитися профілактичні роботи по догляду за вікнами, то вони будуть справно служити набагато довше. Самим ремонтувати віконні рами не варто.

Пам’ятайте, що навіть якщо робота виглядає легкою, нею повинні займатися майстри цієї справи. Пластикові вікна не виняток з цього правила.

У нашому сучасному світі пластикові вікна – це цілком зручна, що користується високим попитом конструкція.

Монтаж пластикових вікон

Попередньо пластикові вікна необхідно приготувати для монтування в отвір. Для цього витягується склопакет. Після розмітки рама витягується і просвердлюють отвори для кріплення. Потім фіксується в отворі клинами і зміцнюється за допомогою компонентів кріплення.

Існує універсальний спосіб кріплення віконної рами. З вікна знімаються всі компоненти склопакета, це дає можливість без зусиль зафіксувати пластикові вікна.

При монтажі також передбачають, що внизу буде змонтований відлив, тому нижній край коробки вікна повинен бути ніяк не нижче зовнішньої кромки отвору. Це не перешкоджає водовідведенню на зовнішній стороні самої коробки, що попередить утворення конденсату.

Взагалі, герметизація швів – виключно делікатний момент в ході монтування вікна. Технічно легка операція вимагає чіткого дотримання і високоякісних монтажних матеріалів.

Спеціальною монтажною піною заповнюється щілину між стінкою і рамою. Всі заповнені монтажною піною шви відповідно герметизуються. Пам’ятайте, пластикові вікна повинні встановлюватися професіоналами зі збереженням гарантійних обов’язків.

Монтаж пластикових вікон

Монтаж пластикових вікон

Звичайно, цій індустрії ще є що розвивати, але на даний момент досягнуто багато. Для установки пластикових вікон не потрібно багато зусиль і при цьому не буде величезних куп сміття після ремонту.

Висновок

Пластикові вікна (вікна ПВХ) чудово пропускають денне світло, в зимову пору року ідеально зберігають тепло в приміщенні, а в літню спекотну погоду, завдяки спеціальній конструкції вікна, є можливість самостійного регулювання режиму провітрювання.

(Visited 500 times, 1 visits today)