Пневматичний інструмент гайковий ключ

         

Пневматичні інструменти – це пристрої, широко використовувані на промислових підприємствах і в майстернях, які використовують силу стисненого повітря для полегшення роботи користувачів.

Кращі пневматичні інструменти надані виробниками: JONNESWAY, Bahco, Beta, Cromwell, Draper, Sioux, Stahlwille. Купити скобозабивні інструмент – вірне рішення.

Широкий асортимент пневматичних аксесуарів включає в себе такі вироби як: муфти, наконечники, ножі, дріт, пружини. Це елементи, необхідні для повсякденної роботи з пневмоінструментом.

Пневматичні інструменти в основному пов’язані з гайковим ключем, в нашій пропозиції ви знайдете безліч варіантів:

  • кутових ключів;
    пневматичних ключів;
    ударних ключів.

Бренди JONNESWAY і Пневмостроймашина гарантують високу якість, професійну майстерність і надійність. Низький рівень шуму і мінімальний рівень вібрації забезпечують тривалу і не виснажливу роботу. Зручна ергономічна ручка і легкий корпус забезпечують надійне захоплення і точне використання. Купити пневматичний інструмент в Україні від перевірених виробників можна в магазині toolsua.com.ua.

Пневматичний інструмент незамінний на автомобільних СТО

Пневматичний інструмент незамінний на автомобільних СТО

Принцип роботи пневматичного ключа

Пневматичний ключ – це інструмент, який значно полегшує загвинчування і зняття гвинтів, не вимагаючи від користувача великих зусиль. Цей невеликий пневматичний інструмент працює з силою стисненого повітря, що подається через компресор. Робота з повітряним ключем проста – після підключення його до зовнішнього компресора і запуску нагнітається повітря приводить в рух ротор, який повертається вліво або вправо в залежності від вибору користувача. Більш міцна і вдосконалена версія пневматичного ключа – це ударний ключ. Це більша і важка техніка, і все це за рахунок вбудованого компресора, який трохи знижує рухливість інструменту.

Як у випадку з пневматичними, так і з ударними ключами, при купівлі обладнання в нашому магазині ви зазвичай отримуєте відповідні головки. Якщо ж вам необхідно купити головку для гайкового ключа, нагадуємо, що її необхідно встановити на колектор. Наприклад, ударний гайковий ключ на 1/2 дюйма вимагає використання торця 1/2 дюйма, гайкового ключа 3/8 дюйма, торцевих головок 3/8 дюйма і т.д. Імпульсні ключі складають особливу групу серед пневматичних і ударних ключів. Це інструменти з надзвичайно високим крутним моментом, з огляду на їх вагу.

У магазині toolsua.com.ua ви можете купити пневмоінструмент від кращих виробників. Це прямі, пістолетні, кутові і імпульсні викрутки і всілякі ключі. Ми намагаємося адаптувати пропозицію пневматичних ключів до ваших потреб, тому ми будемо раді відповісти на ваші запитання по кожному продукту в цій категорії. Купити інструмент можна в нашому магазині за цінами від виробника.

(Visited 282 times, 1 visits today)