Помилки при наклеюванні шпалер

         

Всі роблять помилки, але можна постаратися їх уникнути. Як убезпечити себе при пойлейке шпалер – потрібно вчитися на чужих помилках. Шпалери клеять всі і майстри і новачки, але є досвід, накопичений і передається роками.

Для того, щоб ремонт пройшов на ура, слід бути уважним з самого початку, тобто з вибору шпалер. Якість, щільність, колір, відмінність фірм і видів часто створюють незручності, при покупці шпалер рекомендується зберігати одну фірму, серію і номер партії. Якщо ви все таки купили різні шпалери, то рекомендується їх клеїти на різні стіни, без загострення відмінностей на одній стіні.

Часто виникає помилка в кольорі шпалер. Вибір в магазині при яскравому освітленні, штовхає до покупки затемнених відтінків і при недоліку освітлення в кімнаті, вони здаються занадто темними. Рекомендується враховувати відмінності освітлення будинку та освітлення в магазині, і вибирати шпалери на кілька відтінків світліше.

Які бувають помилки при наклеюванні шпалер

Зберігання шпалер має здійснюватися в горизонтальному положенні, для уникнення заломів і складок на полотні. При вертикальному зберіганні часто від власної навантаження псується край рулону, це впливає на шви поклеєні шпалери.

Вибір клею здійснюється строго у відповідності з видом шпалер. Дане невідповідність може призвести до повністю відклеєними полотнам наступний день, після довгої і старанної роботи. Важливо вибирати клей спеціально призначений для певного виду шпалер.

Неправильне заміс клею створює грудки, що впливає на поклейку шпалер. Для отримання однорідної консистенції клею, вода повинна бути холодною, клей насипається в воду після створення вихреобразное потоку, рівною, не великий струменем до потрібної консистенції.
Великий вплив має гладкість стін. Частою проблемою при наклеювання шпалер є не рівні стіни. Що виправляється за допомогою шпаклівки і шпателя. При опуклостях слід вирівнювати стіни поверхнею з наждачним папером.

При лущенні або запиленні стін потрібно обробити їх грунтовкою. Тонким шаром пройти всю поверхню і дочекатися висихання, після чого проблема є усуненою.

В кімнаті є розетки, і для рівної поклейки шпалер потрібно зняти накладку розетки і її механізм. Провід слід ізолювати, відчистити поверхню навколо і закрити підрозетник, наприклад шматочком картону. Це допоможе вам найбільш якісним чином вирізати на шпалерах простір розетки, а також захистить електричну розетку від попадання клею або ремонтної пилу.

Щоб уникнути браку в роботі, необхідно бути готовим до появи передбачуваних дефектів при обклеюванні стін

Перед поклейка шпалер потрібно відчистити підлогу, для уникнення попадання бруду під або на шпалери. Найбільш ретельно промити простір в стику стін і підлоги, це допоможе від небажаного забруднення нового покриття стін.

Чисті руки стосуються шпалер не залишать слідів на них, це означає, що під час ремонту чистота рук є важливим фактором збереження чистоти полотна, особливо в стику склеювання між смужками шпалер, часто з’являється зайвий клей, який потрібно прибрати, використовувати для цього рекомендується нову посудну губку . Постарайтеся уникати забруднених рук, оскільки ввібрав грязь клей не зітреться безслідно.

При висиханні, шпалери мають властивість трохи натягатися, частою помилкою виявляється натяг в кутах. Для уникнення зморщених і не рівних шпалер біля кутів стін, потрібно обрізати полотно на відстані двох сантиметрів від кута і ретельно пропрасувати кутову поверхню.

Великою помилкою є протяг, категорично забороняється відкривати вікна до повного висихання шпалер. У всій квартирі повинна зберігатися однакова температура приміщення, тоді шпалери добре пристане до стіни і рівно висохнуть.

(Visited 755 times, 1 visits today)