Поради щодо вибору стільниці для кухні

         

Продумуючи інтер’єр свого житла, люди, перш за все, хочуть мати відповідне поєднання естетичності та функціональності. Концепція дизайну у ванній кімнаті або кухні ускладнюється тим, що в даних приміщеннях є відкритий контакт з водою, тобто матеріали для проведення ремонту повинні відповідати додатково вимогам в області захищеності від вологи і відповідати вимогам гігієни. Одним з популярних атрибутів євроремонту сьогодні є стільниця, яка перестала бути вже просто горизонтальною площиною для посуду та іншої побутового начиння.

Яку стільницю вибрати для кухні

Стільниця для кухні з ДСП, кухонні стільниці з каменю, скляні стільниці, мармурові стільниці – існує величезний вибір матеріалів, з яких виконують модні інтер’єрні «штучки» з серйозним функціоналом. В принципі, для професійних виконавців меблів виготовлення стільниць зі штучного каменю чи ламінованих стільниць кухонних не викликає особливих проблем – за допомогою сучасних технологій можна виготовити все, що завгодно. Все залежить від смакових уподобань клієнта і, що цілком логічно: його фінансових можливостей. Отже, які ж види стільниць найчастіше можна зустріти в квартирах або заміських будинках?

Камінь як матеріал для стільниці

Кам’яна стільниця – це не просто частина функціоналу кухонного приміщення. Її сьогодні розглядають більше як іміджевий аксесуар, показник гарного смаку і фінансової забезпеченості власника. Ціна кам’яної стільниці значно звужує коло її господарів. Тим паче, що не так вже й багато компаній здатні так обточити природний матеріал, щоб кожна лінія, кожен вигин були б ідеальними. Але така компанія існує і замовити таку стільницю, чи будь-який інший атрибут з каменю для дому можна на сайті stone.kiev.ua Стільниці з натурального каменю багато до чого зобов’язують. Для прикладу, якось безглуздо виглядає з такою красою безформний гарнітур або гора одноразових тарілок …

Стільниця для кухні виготовлена з натурального каменю

У моду сьогодні почали входити і стільниці зі штучного каменю. В основі подібних виробів – композитні матеріали на основі акрилової смоли. Завдяки високим технологіям, стільниці зі штучного каменю за технічними характеристиками нічим не відрізняються від виробів з природної сировини. Вартість у них, при цьому, в кілька разів нижче. Дизайнерські центри здійснюють виготовлення стільниць зі штучного каменю всіх можливих конфігурацій та різноманітних забарвлень.

Натуральний камінь в інтер’єрі сучасної кухні

Мармурові плити: красиво жити не заборониш

Для заможних громадян, яких в нашій країні сьогодні мешкає чимало, головним критерієм ремонту є його неповторності. Вони рідко економлять на оздоблювальних матеріалах, мета при цьому завжди виправдовує засоби. Оформлення інтер’єру відбувається з відповідним розмахом: мармурова стільниця для ванною, гранітні поверхні в кухню. Для створення відповідного стилю часто використовуються столи зі скляною поверхнею – після відповідної обробки матеріал набуває завидну міцність, поверхні не деформуються внаслідок механічних пошкоджень.

Асортимент матеріалів для виготовлення кухонних стільниць надзвичайно великий

До речі, вироби з мармуру ідеально підходять для облаштування ванних приміщеннях в кращих традиціях, наприклад, Стародавній Греції, або епохи Римської імперії. Матеріал відмінно миється не руйнується від впливу вологи. Спеціальні просочення захищають поверхню від розтріскування через різницю температур – в результаті пара не надає згубного впливу на мармурову стільницю. Коштує таке «задоволення» досить дорого, але хіба може бути краса дешевою?

Стільниці з лісоматеріалів: добротні і доступні конструкції

Дерев’яні стільниці  на сьогодні є найпопулярнішими елементами дизайну при ремонті кухні. Для ванної кімнати вона не підходить – надто висока вологість негативно позначається на зовнішньому вигляді виробу. Більш доступні конструкції – це ламінована стільниця. Зовні такий виріб може виглядати стильно і дорого – зовнішнє покриття виконано з застосуванням цінних порід деревини. Заповнені панелі виконуються з більш дешевих матеріалів, що істотно позначається на вартості аксесуара. Ламіновані стільниці для кухні від постійного контакту з водою можуть швидко зноситись і втратити естетичний вигляд. Але якщо відкритого та довготривалого контакту з вологою не відбувається, виріб прослужить більше десятка років.

Дерев’яна стільниця для кухні

Виконання дерев’яних або ламінованих виробів займає набагато менше часу, ніж, наприклад, виготовлення кам’яних стільниць. Для них не потрібно спеціалізованого і дорогого устаткування – більшість дизайнерських майстерень використовують в роботі звичний столярний інструмент. Конструкції подібного типу ідеально підходять для барних стійок в квартирі – вони в даний час дуже популярні. Можна виготовити в найкоротші терміни поверхню будь-яких форм і розмірів, від звичних до ультрамодних. До того ж, не існує обмежень і в області кольорів: клієнтам пропонується до Вашої уваги широкий діапазон колірних рішень.

(Visited 853 times, 1 visits today)