Продаж нерухомості без посередників

         

Продаж нерухомості може викликати чималий стрес. Щоб отримати ідеального покупця, потрібно багато чого зробити, особливо якщо ви намагаєтеся продати житло швидко.
Це також дорогий захід, оскільки продавці несуть відповідальність за безліч зборів після укладення угоди, включаючи комісію для агентів з нерухомості, які беруть участь у продажу. Витрати на закриття для продавців можуть становити від 6 до 10 відсотків від продажної ціни будинку, і це без урахування додаткових витрат, таких як розміщення власності і переїзд після її продажу. Прагнучи скоротити витрати і отримати якомога більшу частину продажної ціни, багато домовласників вивчають можливість продажу самостійно.

Що має на увазі продаж від власника?

Хоча вираз в основному говорить сама за себе, є кілька нюансів для продажу власності її власником, які необхідно знати будь-якому продавцеві, перш ніж приступити до справи. Якщо ви продаєте свій будинок самостійно, це означає, що ви обходьте комісійні збори, а також берете на себе всю роботу і зобов’язання, за які ви зазвичай платите агенту з нерухомості.

Продаж від власника – серйозний захід. Ви будете нести відповідальність за дослідження компромісів у вашому районі і визначення ринкової ціни для вашої власності, а також за весь маркетинг, оформлення документів і дотримання правових норм, пов’язаних з продажем будинку. Помилка в будь-який з цих областей може привести як до фінансових, так і до юридичних наслідків, яких можна було б уникнути за допомогою роботи з ліцензованим і досвідченим агентом.

Робота з посередником коштує дорого але полегшує продаж

Робота з посередником коштує дорого але полегшує продаж

Майте на увазі, що в деяких регіонах дійсно необхідно, щоб продавці заповнювали документи, такі як закриття і передача паперів, за допомогою агента з нерухомості. Тому, якщо ви зацікавлені в проведенні продажу самостійно, вам потрібно буде вивчити місцеві закони.

Чи існують які-небудь ризики?

Основная проблема с домовладельцами, решающими продавать жильё самостоятельно, заключается в том, что многие не понимают нюансов процесса и бесчисленных навыков, которые обычно используют агенты по недвижимости. Таким образом, продажа от собственника не рекомендуется продавцам, начинающим с нуля. Неопытный продавец, работающий самостоятельно, часто сталкивается с множеством проблем, в том числе с необходимостью управлять множеством сложных документов и избегать мошенничества с недвижимостью. Даже небольшая ошибка может стоить продавцу времени, денег и законности, а это означает, что продажа от собственника — это большой риск.

Коли продаж від власника – правильний вибір?

Не всі операції з нерухомістю за своєю суттю складні, і в деяких випадках перехід на продаж від власника дійсно може бути розумним. Хороший приклад – якщо у вас вже є сильний, зацікавлений у власності покупець. Якщо це так, ви можете попрацювати з оцінювачем, щоб призначити справедливу ціну за будинок, і з повіреним з нерухомості, який обробить документи.

Якщо ж покупця у вас немає, але ви все ж хочете ризикнути продати житло самостійно, переконайтеся, що ви знаєте, у що вплутуєтеся. Використовуйте онлайн-інструменти, щоб створювати і розміщувати пропозиції з продажу, вивчіть основи створення якісних оголошень і переконайтеся, що ви виконуєте всі необхідні юридичні кроки. Не дивуйтеся, якщо необхідність досконального вивчення наданих інструментів вас приголомшить – в кінці кінців, є причина, по якій агенти з нерухомості отримують свої комісійні.

(Visited 501 times, 1 visits today)