Продукція компанії Schneider Electric

         

Schneider Electric – це французька компанія яка виробляє електричне обладнання як для промислових підприємств, так і для об’єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних.

Види продукції Schneider Electric

Schneider Electric випускає наступні види продукції:

  • Модульне обладнання для установки на DIN-рейку
  • Електроустановочні вироби і монтажні аксесуари
  • Силові автоматичні вимикачі та вимикачі-роз’єднувачі
  • Кнопки, перемикачі, сигнальні лампи, пости керування і джойстики
  • Ячейки середньої напруги
  • Джерела безперебійного живлення
  • Првідна техніка
  • Пускачі
  • Реле захисту і контактори
Продукція Schneider Electric

Продукція Schneider Electric

Schneider Electric має широкий асортимент продукції для будь-яких цілей пов’язаних з електротехнікою і електроустаткуванням. Багаторічний досвід компанії гарантує високу якість продукції за прийнятною ціною.

Переваги продукції Schneider Electric

Комфортабельні умови проживання в будинку неможливі без використання величезної кількості побутових електроприладів і гаджетів. Тому при плануванні житлового простору величезну увагу приділяють розташуванню розеток. Від їх якості залежить безперебійність роботи всіх електроприладів. І щоб довгі роки не замислюватися про ремонт або заміну розеток, вибирати потрібно тільки якісну продукцію французького бренду Schneider Electric.

Електроустановочні побутові вироби цієї компанії високо цінують як професійні електрики, так і будівельники. Регулятори, вимикачі, розетки «Шнайдер» є еталоном надійності в усьому світі. Всі розетки мають розбірну конструкцію, кожен елемент якої виконаний з високоякісних матеріалів.

Супорт розеток «Шнайдер» має монтажні отвори, завдяки яким кілька виробів можна встановлювати в один блок. Основний механізм електроустановочних пристроїв має стійкі до окислення бронзові контакти, надійно тримає вилку. Верхня накладка виконана з термостійкого високоміцного пластика. Вона може мати різні форми і кольору, імітувати такі фактури як камінь, скло, алюміній і дерево. Це дозволяє підібрати пристрої під будь-який інтер’єр.

Розетки «Шнайдер» прості в монтажі. Встановлюють супорти, прикручуючи їх шурупами в підрозетники, дроти засовують в безгвинтові клеми або гвинтові затиски. Залишається тільки вставити забезпечені засувками механізм розетки і надіти верхню накладку.

Обираючи продукцію компанії Schneider Electric Ви можете бути впевнені в якості продукції даної компанії, а також в довговічності роботи пристроїв.

(Visited 490 times, 1 visits today)