Світлодіодні прожектори для басейну

         

Сучасний басейн повинен бути оснащений спеціальним обладнанням, за допомогою якого відпочинок в ньому буде по-справжньому затишним і комфортним. Саме тому виробники спеціального обладнання для басейнів пропонують нашій увазі самі різні нововведення, які роблять басейн не тільки практичним, але і надзвичайно красивим.

Особливе значення для басейну має його освітлення. Для того щоб створити спеціальне освітлення необхідний підводний прожектор, придбати який можна в будь-якому спеціалізованому магазині, що пропонує нашій увазі обладнання для басейнів. Саме тому подібні пристрої користуються досить великим попитом серед наших співвітчизників.

Що таке підводний прожектор

На жаль, навіть не дивлячись на настільки широке поширення підводних прожекторів, далеко не кожен власник басейну знає про те, що вони собою представляють. Саме тому ми і вирішили розповісти про це більш детально. Отже, що ж таке підводний прожектор? Насправді відповідь на це питання досить простий. Але для початку хотілося б сказати про те, що підводні прожектори представляють собою спеціальні пристрої, які здатні кардинально змінити зовнішній вигляд вашого басейну.

Підсвічування басейну прожекторами

Підсвічування басейну прожекторами

Хотілося б звернути особливу увагу на те, що сучасні підводні прожектори можуть бути виконані в самих різних модифікаціях. Слід звернути на цей факт особливу увагу. Залежно від своєї модифікації всі сучасні підводні прожектори необхідно розділити на кілька груп. До них відносяться навісні та вбудовані прожектори, універсальні прожектори, а також прожектори, призначені спеціально для плівкових басейнів, як обробка яких використовується плитка.

Особливості установки сучасних підводних прожекторів

Дуже примітним є той факт, що установка сучасних підводних прожекторів відрізняється своїми характерними особливостями. Давайте зупинимося на цьому питанні більш детально. Перш за все, потрібно сказати про те, що підводний прожектор розміщується в стінці басейну. Також потрібно сказати і про те, що відстань його розташування від поверхні води повинно знаходитися в діапазоні від сорока до сімдесяти сантиметрів. Однак це далеко не все, що заслуговує вашої уваги.

Також дуже значущим моментом є те, що лампи прожектора періодично доводиться міняти. Зверніть свою увагу на те, що якщо прожектор буде перебувати на недоступному вам відстані від верхнього краю борту, то для того щоб зробити заміну лампи, вам доведеться зливати всю воду, що зажадає від вас досить багато часу і витрат. Саме тому, перш ніж встановлювати в своєму басейні підводний басейн, постарайтеся врахувати всі подібні моменти. Тільки в цьому випадку ви зможете розраховувати на високу якість роботи даного закладного елемента.

(Visited 430 times, 1 visits today)