Прикраси для новорічної ялинки

         

У 18 столітті вважалося дуже популярним прикрашати новорічну ялинку їстівними, смачними прикрасами. Це могли бути вафлі і яблука, горішки та фрукти. Крім цього, їли прикрашали позолоченими шишками або фігурками янголят з латуні. Верхівка завжди була прикрашена віфлеємською зіркою. А ось в Росії почали наряджати дерева до нового року тоді, коли прийшла влада Петра I.

Лише одного разу трапилася ситуація, в 1917 році, коли на святкуванні Нового року була відзначена загроза для радянської ідеології. Тоді виникали заборони щодо прикрас. Однак, ситуація вирішилася, і через деякий час, ялинки знову стали прикрашати. З тих часів не можна уявити все різдвяні свята в нашій країні без яскраво вбрані, красивою ялинки.

Натуральна або штучна ялинка

Отже, підготовка до свята розпочато і перед господарями варто перший, основний вибір: купувати штучну або ж, ароматну, справжню ялинку? Звичайно ж, другий варіант більш ідеально підходить для свята: чого вартий лише той аромат, який від неї виходить? На противагу тут можна лише сказати, що така ялина обсипається. З штучної ялиною таких проблем виникати не буде: придбавши один раз таку ялинку, вона вам прослужить не один і навіть не два роки, а про обсипаються голках і мови тут не йде. Однак і природного смерекового аромату від неї ви не дочекаєтеся. Можна прикрашати придбану штучну ялинку парочкою гілок живої ялини. Так, в приміщенні буде витати хвойний аромат, що символізує свято, що наближається.

З року в рік тенденції на прикраси і стилістику новорічних ялинок не особливо змінюються. Сьогодні актуальні більш пухнасті ялинки у всіх відтінках зеленого. Багато штучні ялинки декорують штучним снігом, що теж виглядає дуже натурально, по-зимовому. Якщо говорити про прикраси, то тут потрібно на максимум використовувати фантазію. Забудьте про те, що є якісь обмеження. Звісно ж, найбільш підходящими для ялинки квітами іграшок залишаються червоний і синій, жовтий, та й все яскраві кольори.

Новорічні іграшки

У сучасних торгових комплексах тільки і залишається, що день присвятити вибору іграшок. Виробники пропонують великі новорічні кулі, і маленькі, різних кольорів, як монохромні, так і різнокольорові. Купити якісні новорічні кулі Ви можете за посиланням https://nashayalunka.com/novorichni-kulky/ Вважається, що кращі виробники ялинкових новорічних іграшок – це Німеччина. А ось Китай може хвалитися оригінальними іграшками, зробленими з дерева. Зазвичай, це сніговики і конячки, олені і гойдалки, і інші. У Польщі виробляють дуже стильні, ручної роботи іграшки у вигляді сумочок і парасольок, туфельок – таке обов’язково порадує жіноче око. Італія на Новий Рік виробляє іграшки у вигляді сніжних пухнастих пластівців, які можуть послужити якісної заміною снігу на ялинці. Україна з Росією теж не відстають: для клієнтів магазини новорічних прикрас щорічно пропонують такий асортимент продукції, що очі просто розбігаються. Залишається думати: що ж саме вибрати?

Новорічні кулі

Новорічні кулі

Якщо ви нарешті визначилися з тим, за рахунок яких іграшок та гірлянд ви будете прикрашати свою новорічну ялинку, то приступайте до самого процесу прикраси. Не можна говорити напевно про те, що наряджати ялинку обов’язково потрібно якимось сформованим чином. Тут, знову ж таки, працює ваша фантазія. Нарядите ялинку разом з дитиною: так малюк проявить фантазію, допоможе вам, а такий процес явно йому сподобається – кому ж не подобається готуватися до такого доброго і казковому свята? Зробіть прикраси хенд-мейд разом, у вигляді цукерок і ліхтариків, різдвяних яєць і сніжинок. В такому випадку святкова ялинка точно виділитися оригінальністю.

(Visited 354 times, 1 visits today)