Рекомендації по нанесенню штукатурки

         

Нанесення штукатурки на стіни може здатися досить складним завданням, особливо в очах тих , хто ніколи не намагався зробити це. Істина полягає в тому, що нанесення штукатурки не тільки виглядає складним процесом, але насправді є складним процесом для початківців. Навіть найкращий майстер колись був учнем, і ніщо не повинно зупинити вас при спробі навчитися наносити штукатурку, якщо у вас є таке бажання.

Рекомендації по нанесенню штукатурки

Якщо ви задались завдання навчитись наносити штукатурку, будьте готові повторити кілька разів (при необхідності) одну і ту ж саму процедуру. Зрештою, якщо ви втомилися, і хочете опустити руки, то знайте що завжди можна покликати професіонала для виконання даної роботи. З іншого боку, задоволення принесене від того що ви змогли щось зробити своїми руками не може зрівнятись ні з чим.

Наступні рекомендації можуть допомогти вам провести необхідні кроки для задовільного покриття штукатурки. Самі по собі вони навряд чи навчать вас робити штукатурку в один захід, але зможуть дати вам найбільш поширені поради онлайн майстрів які діляться своїм досвідом на форумах.

Матеріали і інструменти для нанесення штукатурки

Вибір і підготовка необхідних інструментів для роботи, а також вибір матеріалу для роботи основний крок при роботі зі штукатуркою. Різні майстри використовують різноманітні інструменти, але в цілому для нанесення штукатурки можна використовувати кельму і шпатель. Через специфіку понять і частою плутаниною з іншим інструментом – шпателем – зробимо наступне уточнення: кельма використовується для нанесення розчину на потрібну поверхню (стіна, стеля) в великій кількості.

Інструменти які необхідні при роботі з штукатуркою

Інструменти які необхідні при роботі з штукатуркою

Важливо, щоб всі інструменти належним чином були очищені перед використанням.

Що стосується матеріалів для роботи, найпоширенішим вибором в даний час є гіпсова шпаклівка. У колишні часи використовувались різноманітні штукатурки, які вимагали більшої майстерності і підготовки від майстра. З гіпсовою шпаклівкою легко працювати, вона висихає не надто довго, а також її пластичність дозволяє досягти ідеально рівної поверхні.

Ринок насичений широким вибором гіпсової штукатурки. Більшість з них висихають досить швидко – близько 30-40 хвилин. Середній розхід матеріалу становить близько літра на 30 квадратних метрів.

Підготовка поверхні

Це надзвичайно важливий момент, але іноді не професіонали забувають про нього. Краща підготовка стін і стелі – це ретельне очищення і нанесення декількох шарів грунтовки. Підготовка (зі спеціальною ґрунтовкою або розведеним TS200) може бути довгим заняттям, яке може зайняти цілий день, але це забезпечить від негативних наслідків після нанесення штукатурки. Якщо стіна має великі отвори – необхідно заповнити їх цементним або гіпсовим розчином. Якщо основа це вапно і пісок, ви можете зробити невеликі отвори в поверхні на відстані близько десяти сантиметрів один від одного, щоб шпаклівка міцно трималась на поверхні.

Нанесення штукатурки на стіну

Нанесення штукатурки на стіну

Висновок!

Після ретельної підготовки стіни для нанесення штукатурки, ви можете приступити до роботи. Ви дізнаєтеся всі тонкощі цього процесу в наступній статті.

(Visited 560 times, 1 visits today)