Ремонт кухні своїми руками – поради, етапи, тренди

         

Кухня – це те місце, яке традиційно збирає велику кількість людей. Тому, ваша кухня повинна завжди бути в гарному стані. Це не означає, що вам обов’язково потрібно наймати працівників і дизайнерів. Ви завжди можете зробити ремонт кухні своїми руками. Це прекрасна можливість відточити навички і зробити прекрасний подарунок дружині. Ми розповімо, які етапи вам доведеться подолати в цій справі.

Етапи ремонту кухні

Етапи ремонту кухні

Етапи ремонту кухні

Якщо ви вирішили заощадити свої фінанси і вирішили все-таки робити ремонт кухні своїми руками, тоді ви повинні розуміти, що на це піде не один день. Перше, що потрібно зробити, – це продумати і розподілити всю роботу на смислові частини. Бажано, щоб на один етап вирізнявся один або три дні. За день все не виконаєш, ну і затягувати теж не треба. Тим більше, з огляду на, що вам доведеться виконати сім обов’язкових пунктів.

Планування кухні

Отже, для початку продумайте планування майбутньої кухні. Вона може бути прямою або кутовою, з островом або з барною стійкою, а також дуже популярне П-подібне планування. Після того, як ви визначилися з кухнею, напишіть список будматеріалів і меблів, які вам знадобляться в робочому процесі. Після того, як ви придбаєте ці товари, або інструменти від компанії Samrent можна сміливо проводити демонтажні роботи. Для роботи вам доведеться повністю очистити кімнату. Ви повинні винести всі меблі, зняти покриття з поверхонь, з якими будете працювати (стіни, підлога, стеля), прибрати все те, що будете замінювати (вікна, плиту, раковину, витяжку і т.д.).

Планування кухні

Планування кухні

Якщо ви вирішили замінити сантехніку, тоді рекомендуємо визначитися з вибором труб. Найбільш перевіреними можна вважати металопластикові труби. Щоб заощадити простір, ви можете труби заховати в стінах. Але для цього стіни потрібно попередньо руйнувати. А в зручних для вас місцях залишайте запірну арматуру. Ще одним важливим аргументом замовити меблі заздалегідь є те, що ви будете знати, куди встановити мийку і куди проводити труби.

Головним завданням є правильне і зручне розташування розеток. Вам повинно бути зручно підключати техніку і кухонні електроприлади. Не завадить установка пристрою захисного відключення, тому як на кухні завжди присутня волога і безпосередньо вода. Ось де все-таки доведеться довіритися майстрам, так це в монтажі плити. Таку техніку не рекомендується встановлювати самостійно.

Ремонт кухні своїм руками

Якщо ви вирішили виконати ремонт кухні своїми руками, тоді готуйтеся до оздоблювальних робіт. Звичайно, це вас стосується, якщо ви не задоволені поверхнями кухні. Але затіявши ремонт, дивно сподіватися, що щось залишиться не зачепленим. І перш ніж ви приступите до роботи, потрібно подбати про те, щоб ваші стіни, стеля і підлога були рівними, тільки тоді з ними можна починати працювати. Найвигіднішими для кухні стануть натяжні стелі, тому що за ними легко доглядати. Що стосується стін, то тут вже є перевірений роками спосіб. Там, де проводитиметься безпосередня робота з їжею, краще обробляти плиткою, а там, де відбувається процес поїдання їжі, варто обклеїти шпалерами (миючими). Говорячи про підлогове покриття, варто придивитися до керамічної плитки або паркету.

Перед установкою меблів потрібно провести монтаж витяжки. Вибираючи між витяжками перед вами відкривається вибір між купольними, підвісними і висувними. Робіть акцент на високу потужність і велику кількість фільтрів. Ну і останній, фінальний етап – це установка меблів.
Тут ви можете взяти все в свої руки, якщо раніше мали справу з цим, але краще покластися на майстрів. У деяких магазинах є функція безкоштовної доставки і установки, що значно полегшить вам роботу. Ну що ж, якщо ви користувалися нашими рекомендаціями, вважаємо, що ваша кухня вже готова. Вітаємо!

(Visited 598 times, 1 visits today)