Ремонт та облаштування передпокоїв, або коридору

         

Заходячи в житло, першою кімнатою буде передпокій. Від цієї кімнати залежить перше враження гостей і розташування і прихильність до господарів. Незалежно від того що передпокій найчастіше є невеликих габаритів і без вікон, його можна облаштувати так, що затишок і доцільність цієї прохідної кімнати будуть приховувати всі її недоліки.

Ремонт та облаштування передпокоїв або коридору здійснюється в останню чергу. Після ремонту всього будинку, можна визначитися зі стилем коридору. Якщо в цій прохідній кімнаті немає природного освітлення, то вона повинна виконуватися в пастельних тонах. У той же час якщо передпокій є досить світлим, то темні тони окреслять всі контури кімнати.

Варіант обробки передпокоїв в сірих тонах

Варіант обробки передпокоїв в сірих тонах

Вхідні двері підбираються в залежності з вимогами приміщення, а саме по теплових властивостях і по дизайну, щоб гармонійно не виділятись. Всі двері, що виходять з цієї кімнати в наступні, повинні бути одного дизайну і з однаковою фурнітурою. Стіни найкраще обштукатурити, забарвити, або поклеїти шпалери, що миються, так як біля вхідних дверей завжди присутнє скупчення пилу, дощових крапель, бруду, снігу. А це може відбитися на незахищеній поверхні, і обробку стін неможливо буде реанімувати. Щодо підлоги, то тут підійде універсальний лінолеум або вологостійкий ламінат, якщо того вимагає інтер’єр то так само підійде плитка. Якщо підібрати оригінальний візерунок підлогового покриття, то таким способом можна досягти унікального дизайну.
З обробкою стелі, можна, пофантазувати, це може бути натяжна стеля яка візуально збільшить простір коридору, так само ефектно виглядатиме ліпнина або візерунок фарбою.

Сучасний дизайн передпокоїв в маленькій квартирі

Сучасний дизайн передпокоїв в маленькій квартирі

Безсумнівним атрибутом коридору повинна бути шафа, в ній буде зберігатись верхній одяг та взуття. У разі якщо простір передпокоїв не дозволяє встановити шафу, то на допомогу прийдуть навісні гачки, на яких можна буде розвішувати верхній одяг. Додаткові навісні полички припадуть, до речі, для розміщення парасольок, головних уборів, рукавичок та іншої атрибутики. Пуф, табурет, лава, влаштована на взуттєвій полиці буде доречна для комфорту під час взування. Дзеркало, необхідна частина передпокою і чим більше воно буде, тим комфортніше буде його використання.

Меблі та оформлення передпокоїв підбираються відповідно до основного стилю будинку. Штучне освітлення повинно бути досить яскравим і заповнюти світлом весь коридор, так само доречними будуть додаткові світильники, бра. Якщо в передпокоях є вікна, то замість звичайних штор прекрасно підійдуть рулонні штори, ролети, жалюзі від компанії kolorit.kiev.ua, так як стандартного виду штори крадуть місце в приміщенні.

Тюль прохідних кімнат, повинна бути легка дихаюча, така, що буде тільки доповнювати загальну картину, а не служити мішком. Прикрасити стіни можна картинами або іншими елементами декору, для довгих порожніх стін чудово підійдуть фотографії, панно. При можливості можна розмістити живі квіти для того щоб оживити цю частину будинку, штучні квіти такого ефекту не дадуть. До декорацій потрібно підбирати елементи не об’ємні і з покриттям,що легко миється, так як в передпокоях пил збирається швидше ніж в інших кімнатах.

У разі якщо коридор не відділений від наступної кімнати, то між ними повинен бути плавний перехід або продовження один одного. У разі переходу з кімнати в кімнату, можна виконати передпокій в темних тонах, а наступну кімнату в світлих кольорах, цей перехід буде виглядати ефектно і яскраво.

Варіант оформлення плавного переходу передпокоїв в темних тонах в світлу кімнату

Варіант оформлення плавного переходу передпокоїв в темних тонах в світлу кімнату

Головним в коридорі є те, що він є невід’ємною частиною будинку і не повинен виділятися з загальної картини. Так як це перша кімната в будинку, з порогу вона повинна приймати домашнім затишком і теплом.

(Visited 1,297 times, 1 visits today)