Робочий спецодяг для будівельників

         

Спецодяг – це важливий елемент для безпеки працівника на будівництві. Нанесений логотип на куртці робочого костюма стає рекламою компанії. Завдяки цьому кількість замовлень на надання послуг у будівельної фірми збільшується. Серйозні організації зазвичай піклуються про фірмову уніформі. Робочий одяг з брендовим зображенням на бейсболках, куртках не тільки зручна для будівельників, а й створює респектабельність компанії. У спецівках працівники захищені від несприятливого впливу зовнішніх факторів. Для фахівців різних професій розроблені робочі костюми, мають свої особливості.

Яким параметрам повинна відповідати спецодяг

Головними критеріями будь-якої моделі спецодягу стають функціональність, комфортність. Безпека здоров’я будівельника залежить від грамотного вибору робочого костюма.

Робочий одяг для будівельників

Робочий одяг для будівельників

Для одних професій потрібно вологостійка одяг, для інших – вогнестійка. Загальним фактором для будь-якого робочого костюма є зручність крою, практичність. Це досягається застосуванням спеціальних лекал при розкрої і якісними тканинами. Спеціаліст, перебуваючи в робочому обмундируванні повинен відчувати себе вільно. Також такий одяг має мати велику кількість кишень, в тому числі для телефона. Якщо при будівельних роботах сталась неприємність і телефон випав з кишені і розбився, то не біда, його можна відремонтувати тут.

Спеціальні технології, за якими розробляється робоча екіпірування, дозволяють надійно захистити будівельника в процесі роботи. Робочий костюм повинен відповідати наступним вимогам:

  • пошиття з міцного матеріалу, що має гіпоалергенні властивості. Перебуваючи в такому одязі цілу зміну, працівник повинен відчувати максимальний комфорт;
  • стійкість до деформацій, зносостійкість;
  • зручність крою. Комфортність робочого забезпечується зручним кроєм;
  • водонепроникне, маслостійке покриття для одягу малярів, щоб працювати при високій вологості;
  • функціональність. Деякі моделі наділяються безліччю кишень. Інші виробляються з урахуванням еластичних манжет, захисних планок;
  • доступна вартість. Сучасне обладнання, на якому виготовляється одяг, дозволяє скоротити фінансові витрати;
  • сезонність. Для холодної погоди передбачаються теплі куртки;
  • сучасний зовнішній вигляд.

Для чого будівельникам спецодяг

Будь-яка робочий одяг здатна захистити будівельника від бруду, пилу. При необхідності костюм просочується спеціальним складом, що робить його водонепроникним або вогнетривкою для безпеки від загорянь.

Для продовження експлуатаційного періоду робочого костюма нашиваються накладки на ліктьову частину рукавів і область колін.
Для роботи в небезпечних умови працівники забезпечуються сигнальними жилетами або одягом зі світловідбиваючими елементами.

Вигідно купувати спецодяг в інтернет-магазині, де по каталогам можна вибрати відповідні моделі спецівок для обробників, мулярів, зварювальників, інших будівельних спеціальностей. Представлена ​​робочий одяг повністю відповідає вимогам охорони праці.

(Visited 609 times, 1 visits today)