3D шпалери — сучасний і стильний акцент в інтер’єрі кухні

         

Сучасні технології фотодруку дозволяють створити шедеври мистецтва — 3D шпалери на кухню. Завдяки їм ми можемо опинитися в райському куточку планети, побувати в улюбленому містечку, відчути аромат соковитих фруктів або підвищити настрій за допомогою яскравої абстракції.

Особливості створення об’ємної картинки складаються в певному ракурсі, під яким глядач буде бачити зображення. Малюнок має свою глибину, завдяки якій ми відчуваємо себе учасниками подій.

Реалістичні зображення друкуються на широкоформатному обладнанні з використанням спеціальних фарб.

Матеріал вибирається досить щільний, здатний переносити часте миття. Для кухні дана умова дуже актуальна, оскільки тут неможливо уникнути попадання крапель води і жиру, випарів, утворення конденсату і впливу пари.

Такі полотна як вініл і флізелін витримують перераховані вище навантаження успішно.
Друк проводиться за допомогою особливо стійких фарб. Вони не розтікаються і не тьмяніють, не змінюють колір і відтінок.

3D шпалери для стін

3D шпалери для стін

Ваші 3D шпалери надовго залишаться такими ж красивими і привабливими, як в перший день після поклейки. Але для досягнення даного ефекту необхідно передбачити кілька умов:

Відповідально підійти до вибору малюнка.

Не забувайте, що Вам доведеться дивитися на картинку щодня. Вона не повинна бути неприємна оку, не тиснути на психіку буйством фарб. При здійсненні підбору слід передбачити відмінне поєднання зовнішнього вигляду об’ємних шпалер з іншими елементами дизайну інтер’єру кухні.

Фахівці рекомендують використовувати яскраві фарби в приміщеннях, де основні деталі мають монохромний колір. Наприклад, плитка, підлога, стеля і вікна — в чорно-білій гамі, тоді кухонні фартухи або картина в 3D зображенні може бути строкатою.

Якщо Ви вирішили вибрати фруктовий набір для малюнка, то він буде не тільки піднімати настрій похмурим осіннім ранком, але і підвищувати апетит.

Гарний краєвид океанських або морських далей, відкрита перспектива лугів або долин допоможе візуально розширити межі приміщення.

3д шпалери з морським пейзажем

3D шпалери з морським пейзажем

Зображення в теплих тонах розташовує до комфорту, і сприяє створенню затишної обстановки в кухні. Прохолоду і свіжість в сонячну кімнату з вікнами на південь привнесуть холодні відтінки: сині, зелені, фіолетові, блакитні.

Не пошкодувати коштів на придбання якісних матеріалів.

Ми писали вище, що шпалери в кухні повинні стійко витримувати вплив пару, підвищену вологість, потрапляння крапельок жиру. Для них дуже важлива практичність і доступність повсякденного догляду.
Рекомендуємо зупинити свій вибір на 3D шпалерах на кухню на вініловій або флізеліновій основі. Вони мають властивість відштовхування вологи, не змінюють свій розмір і не набухають при взаємодії з клеєм.

Ступінь екологічної безпеки.

У кухні практично постійно температура повітря підвищена. Шпалери можуть нагріватися. А з деяких чорнила, використовуваних для друку, при підвищенні температури виділяються шкідливі для здоров’я людини речовини, наприклад, цинк.

Фахівці стверджують, що фарби з ультрафіолетовим затверджувачем абсолютно нешкідливі. Їх можна застосовувати навіть для друку шпалер в дитячих кімнатах. Такий матеріал збереже свіжість і яскравість фарб малюнка надовго, не буде схильний вигорання і вицвітання.

До достоїнств сучасних 3D шпалер можна віднести наступні:

  • безмежні можливості по формуванню унікального інтер’єру;
  • довговічність;
  • простий повсякденний догляд при експлуатації;
  • багато видів матеріалів обробляються вогнезахисною речовиною, попереджуючим процес займання;
  • стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища: ультрафіолетових променів, вологи, пару, конденсату;
  • практично немає обмежень по вибору змісту і розміру малюнка.

Зд шпалери на кухні в квартирі-студії

В останні роки дизайнери інтер’єру все частіше пропонують своїм замовникам об’єднати кухню з їдальнею або вітальнею, створивши кухню — студію.

Таке рішення призведе до раціонального використання квадратних метрів приміщення і візуально розширить його межі. Відсутність стін призведе до наповнення простору повітрям. Таким чином, позитивні фактори наявності. Але для їх повної реалізації необхідно врахувати деякі моменти.

Немаловажливим фактором є розмежування функціональних зон в такій кухні-студії.

Розмежовувати функції приміщення можна за допомогою меблів, освітлення та інших прийомів. Але унікальність такого рішення додасть використання 3D шпалер з добре продуманою картинкою.
Ви можете створити на поверхні фальш малюнок вікна або роздаткового віконця, обдурити візуальне сприйняття гостей за допомогою зображення неіснуючого столу з наїдками або відрити вигляд на прекрасні гори або хвилі безкрайнього моря.

Такі прийоми дозволяють створити ілюзію розділення приміщення, але не захаращують його, не перешкоджають поширенню повітря.

У таких зонах можуть зручно розміститися кілька людей, де кожен має можливість зайнятися вподобаним йому заняттям.

При виборі 3D шпалер на кухню скористайтеся нашими рекомендаціями, і ви отримаєте відмінний результат, який буде радувати Вас і приводити в здивування гостей.

(Visited 600 times, 1 visits today)