Інтер’єр кухні студії: кращі стильні ідеї предметів в японському стилі в картинках

         

На сьогоднішній день кухні з японським дизайном знаходяться на піку популярності. Оригінальний східний інтер’єр дозволяє візуально збільшити розміри кухні майже в два рази. Таке рішення до душі багатьом, адже не кожен може похвалитися великою площею найвідвідуванішого місця в будинку.

Кухня з підсвічуванням стелі

Кухня з підсвічуванням стелі

Використовуючи з розумом дизайнерські трюки, цю ідею можна втілити в життя власноруч — пропонуємо наочні варіанти, з яких ви зможете вибрати вподобані цікаві ідеї.

Основи інтер’єру для кухні по-японськи

Секрет східного дизайну для кухні полягає в простоті, функціональності, використанні природних матеріалів з ​​мінімальною кількістю деталей. Доповненням до цього стане природне освітлення.

Квартира студія в японському стилі

Квартира студія в японському стилі

Кухня з японським дизайном — це мінімум речей з наявністю багатофункціональної побутової техніки, яка вдало захована в затишних місцях. Різне начиння, посуд та аксесуари — завжди змушують це приміщення виглядати ще меншим.

Якщо прибрати зайві речі і створити ідеальний порядок, то цю проблему можна усунути. Застосовуючи дзеркала і правильно підібране освітлення, можна візуально розширити стіни. Східна кухня повинні бути максимально освітлена, особливо в зонах її функціональності.

Підбірка меблів — основні принципи

  • Скромність і компактність — головна вимога у виборі меблів для японської кухні. У перевазі повинні  бути меблі з деревини світлих або бежевих тонів у поєднанні зі світлим текстилем. Така вдала підбірка створить відчуття стабільності.
  • Використання натурального незабарвленого дерева в японському дизайні є традиційним. Меблі з такого матеріалу виглядають багато і разом з цим природно. Використання пластика або пластмаси в такому інтер’єрі неприпустимо.
Кухня в японському стилі. Натуральний колір фасадів

Кухня в японському стилі. Натуральний колір фасадів

  • Існує безліч інших матеріалів, які можна застосувати. Це бамбук, скло, рисовий папір, глина, соломка, шовкові і льняні тканини і багато іншого.
  • Кухонні шафи і тумби жителі Сходу намагаються заховати за ширмою стін або притіняють, використовуючи контрастну гру світла. За таким принципом створюється і зона для господині. Це невелике місце, яке розташоване впритул до стіни. При цьому немає ніякого дискомфорту і незручностей. Навпаки вільний простір не сковує рухи людини для приготування самих незвичайних і складних страв.
  • Що ж стосується фурнітури, то тут також все гранично скромно. В якості дверних ручок використовуються рейлінги, зроблені з хорошого металу. Японці дуже люблять багатофункціональну побутову техніку, яка ніколи не стоїть на виду.

Вибір кольорів

У цьому питанні перевагу віддають натуральним і природним кольорам — пісковому, бежевому, коричневому або перловому. Щоб розбавити це спокій і внести невеликий акцент, можна застосувати червоний або зелений колір різних тонів. Занадто яскраві кольори неприпустимі для кухні в японському дизайні.

Кухня з аерографією на меблях - сакура

Кухня з аерографією на меблях — сакура

Правила освітлення

Тут важливо забезпечити приміщення по максимуму природним освітленням. Як штучного світла японці використовують світильники з прямокутною і сферичної форми абажурами. Таке освітлення буде м’яким і невимушеним. Ефектно виглядає лампа з дерев’яним абажуром.

Декорація кухні по-японськи

Для кухні в такому стилі в ідеалі підійде виразний і одночасно лаконічний декор. Таке приміщення прикрасять ікебани, фарфор, гравюри або каліграфічні сувої. Красиво розташовані фігурки богів також знайдуть своє місце в східному інтер’єрі.

Японська гравюра

Японська гравюра

Прикрасити таку кухню можна зеленими рослинами і традиційною керамікою. Тут підійдуть високорослі зелені квіти у вазонах або бонсай — екзотичне дерево.

Бонсай на кухні

Бонсай на кухні гарно впишеться в дизайн

Для бажаючих в ідеалі втілити японський стиль на кухні, є оригінальна ідея — облаштувати нішу в стіні. Її можна прикрасити найрізноманітнішими східними елементами. Добре в такому місці буде виглядати ікебана, порожня ваза або статуетка.

Незважаючи на максимальний мінімалізм на кухні такого стилю є місце і для аксесуарів. На стіни можна повісити картини в національному дусі. Оригінальним доповненням можуть стати натуральні килимки з бамбука і красивий посуд.
Кухня в японському стилі — це завжди модно, оригінально і зі смаком!

(Visited 947 times, 1 visits today)