Самостійне підключення посудомийної машини в домашніх умовах

         

Підключати посудомийну машину нескладно, все, що вам потрібно, це кілька основних інструментів та дотримання рекомендацій. Однак, якщо ми хочемо бути впевнені, що все зроблено професійно і нам не загрожує раптове затоплення квартири – доручимо це завдання сантехніку.

Запобігання поломок дозволяє попередити можливі довгострокові збої й затримки в роботі. Ремонт професійного кухонного і прального обладнання на сайті https://horeca-service.net/remont-posudomoechnyh-mashin/. А також продаж професійного обладнання, хімії для ресторанів і пралень. Майстри компанії допоможуть з підбором посудомийного обладнання, а також нададуть інструкції для безпечного і професійного використання посудомийної техніки.

Подача чистої води

Вода, яку ми збираємося підключити до посудомийної машини, повинна бути тією водою, що ми використовуємо щодня для пиття і приготування їжі. Якщо це не так, перед установкою переконайтеся, що вода, яку необхідно підключити до посудомийної машині, не надто жорстка, без вмісту великої кількості марганцю і заліза, так як це може призвести до пошкодження пристрою та значно знизити якість прання.

В цьому випадку слід встановити відповідні фільтри (їх можна купити в магазині сантехніки). До посудомийної машини найчастіше підключається холодна вода, але є моделі з можливістю подачі гарячої води з температурою близько 60 С. Тоді знижується витрата електричної енергії на нагрівання води.

Інструменти та деталі для підключення

Інструменти, необхідні для підключення машини для миття посуду: штифт, подовжувач 1 ” (для посудомийних машин з гарячою водою), триходовий кран 1 ” (для посудомийних машин з холодною водою), сифонний елемент для раковини з боковим підключенням і прокладки. У стандартній комплектації посудомийна машина комплектується шлангом довжиною близько 1,5 м, якщо виявиться, що його недостатньо, його необхідно замінити на більш довгий. Якщо кабель занадто довгий – не вкорочуйте його самостійно, так як він містить струмопровідні частини – замініть його на більш короткий. Всі елементи, необхідні для збірки, можна купити в магазині сантехніки.

Покрокове підключення

Перед включенням машинки перекрийте головний водопровідний кран в квартирі / будинку. Наступним кроком буде зняття крана під кухонною раковиною. Триходовий кран встановлюється на кран холодної води. У випадку посудомийних машин, підключених до крану гарячої води – в нього слід вкрутити подовжувач. Потім встановлюємо прокладки. Шланг мусить бути прикручений до подовжувача або до зливного клапану (важливо, щоб він не мав перегинів або вигинів), який з заводу повинен бути оснащений клапаном для запобігання попадання води назад в систему.

Злив використаної води в каналізацію

Злив використаної води з посудомийної машини виконується шляхом приєднання шланга для зливу до сифона, розташованого під раковиною. Дренажний шланг слід розташувати на висоті 40-80 см над землею, на якій встановлена посудомийна машина. Перед підключенням шланга зніміть пластиковий захисний ковпачок. Для цього замініть верхній штуцер сифона штуцером з боковим підключенням, на який ставиться зливний шланг. Обтискання з’єднання хомутом додатково захистить шланг від сковзання.

Посудомийна машина не повинна стояти на трубах або кабелі живлення. Електроживлення посудомийної машини має перебувати на відстані не менше 60 см від водопровідних кранів. Вилка посудомийної машини підключається до розетки з заземленням. Машини для миття посуду обладнані системою, яка перекриває подачу води при несправності посудомийної машини або внутрішньої витоку.

(Visited 195 times, 1 visits today)