Секрети успішного ремоделювання кухні

         

Є неймовірно захоплюючі способи оновити кухню через ремоделювання. Модернізація кухонних шаф є одним з найбільших процедур ремоделювання, які дозволяють заощадити величезну кількість грошей.

Ви хочете знати, як ефективно перебудувати вашу кухню і надати їй приголомшливий новий вигляд? Якщо ваша відповідь так, то ви в потрібному місці. Гарна новина полягає в тому: вам не потрібно наймати професійного декоратора інтер’єру або витрачати величезні суми грошей, щоб успішно реконструювати і відремонтувати вашу кухню. Таким чином, щоб допомогти вам почати роботу, ось деякі дуже цінні поради.

Виберіть новий стиль для вашої кухні

Почніть з визначення нового дизайну для вашої кухні. Запитайте себе, чи ви хочете по простому прикрашений внутрішній простір або багатий, багатошарову конструкцію з декількома кольорами і аксесуарами. Ви повинні почати з проставлення чітко написаних цілей для ремоделювання. Набагато простіше зробити вибір пізніше, коли ви впевнені, що ви хочете ніж переробляти щось в процесі. Іноді, ваша кухня може вимагати тільки новий колір стін, які ви можете підібрати в Інтернеті.

Фокус на функціональності

Завжди ставте функціональність попереду моди. Що в моді сьогодні може втратити свою привабливість завтра. Так що потрібно уникнути модних форм і кольорів, які скоро стануть застарілими.

Функціональна кухня

Функціональна кухня

Оновлення підлоги

Оновлення вашої підлоги на кухні більш сучасним і привабливим матеріалом. Якщо у вас немає грошей, щоб змінити ваш лінолеум  на плитку для підлоги або на дерево з листяних порід, то ви повинні принаймні змінити колір лінолеуму. Крім того, майте на увазі, що ви повинні змінити свою підлогу, перш ніж поставити на неї шафи.

Оновлена підлога на кухні

Оновлена підлога на кухні

Заміна шаф

Дуже гарно буде виглядати заміна усіх ваших кухонних шаф відразу, але якщо це не вписується в ваш бюджет, ви можете створити новий зовнішній вигляд, замінивши ручки чи добавити декор на шафи. Додайте модні опції на вашу кухню, такі як: блискучий або матовий нікель, олово, антична мідь, поліровану мідь або навіть скло з ретро виглядом. Ви будете вражені тим, що цей простий крок може додати нове життя в вашу кухню і навіть зробити ваші шафи як новими.

Ремоделювання шаф

Ремоделювання шаф

Заміна змішувачів

Одним із способів, щоб дати вашій раковині на кухні новий вигляд є оновлення або заміна змішувача. Ви можете замінити їх на кран з бронзи або нержавіючої сталі. Є в даний час кілька нових видів інновацій, які можуть бути додані до стандартних функцій змішувачів. Наприклад, ви можете додати сенсорні ручки-змішувачах, приховані дозатори мила і навіть знімні обприскувачі.

Новий змішувач

Новий змішувач

Правильний вибір раковини

Якої глибини вам потрібна нова раковина? З якого матеріалу вона буде зроблена? Вибирайте ретельно, тому що ви будете жити з вибраною раковиною ще довго.

Раковина на кухні

Раковина на кухні

Розвантаження кухні

Реорганізування деяких елементів у вашій кухні може миттєво поліпшити її зовнішній вигляд. Покінчити з безладом і розділити ваш кухонний простір потрібно на три частини. Перша область повинна бути для попередньої підготовки їжі, друга для приготування їжі і третя для чистки. Переконайтеся, що ви зберігаєте тільки ті предмети які необхідні в кожній секції. Заховайте інші непотрібні предмети в шафки або поставте на полиці.

Розвантажена кухня

Розвантажена кухня

Місце для зберігання

Ваша кухня буде виглядати більш привабливою з додатковим місцем для зберігання. Можна встановити нові високі шафи (високі аж до стелі). Але переконайтеся, що ви правильно провели вимірювання і дверцята не будуть зачіпати стелю при відкриванні.

Зберігання на кухні

Зберігання на кухні

Реорганізація світла на кухні

Нове світло додасть нове життя вашій кухні. Так що потрібно замінити старі плоскі стельові світильники на красиво зроблені люстри. Ви можете вибрати сучасні люстри для кухні з кольоровими або прозорими кристалами в декорі. Ви можете також зробити приховане підсвічування під шафами, щоб підсвічувати раковину і стільниці.

Світло на кухні

Світло на кухні

Приховайте кухонне обладнання

Це може здатися трохи божевільним, але ви можете помістити електричні розетки в шафах або прямо в одному з ящиків. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб зробити інтер’єр більш творчим, попросіть електрика поставити деякі розетки за полички. Крім того, ви можете розмістити всі ваші прилади на високу стійку.

Вінтажні меблі

Ви можете зробити кухню вінтажною легко, навіть на бюджеті. Будьте креативними. Наприклад, ви можете перетворити старовинні меблі в новий кухонний острів. Старовинні предмети меблів зроблять вашу кухню унікальною. Щоб знайти хороші старовинні меблі, ви можете відвідати блошині ринки або відвідати антикварні ярмарки.

Перед тим, як відвідати старовинний ярмарок, вам потрібно зробити деяку підготовку. На цих ярмарках дуже багато різних видів меблів, від яких погляд розбіжиться. Таким чином потрібно створити список всіх предметів меблів, які ви хочете купити, і записати їх виміри. Навіть якщо ви не зможете купити меблі з точними вимірами, ви можете легко їх модифікувати, щоб вони відповідали вашому розміру. Візьміть достатню кількість грошових коштів, але будьте зосереджені і дотримуйтесь бюджету.

Вінтажні меблі на кухні

Вінтажні меблі на кухні

Висновок!

Кухня це серце дому тому до її реорганізації потрібно підійти з усією відповідальністю.

(Visited 833 times, 1 visits today)