Що таке бордюрна стрічка

         

Кожен, хто має навіть невелику земельну ділянку, зрозуміє, наскільки складно буває утриматися і не посадити рослини, які будуть плодоносити. Дачники знають, яким смачним здається звичайний салат з овочів, вирощених своїми руками, і як дивно пахнуть квіти з особистого саду.

Асортимент матеріалів для будь-яких завдань!

Ми пропонуємо придбати міцні і перевірені матеріали, здатні удосконалити ваш дачну ділянку. Бордюрна стрічка для грядок, яку можна купити в нашій компанії – це гарантія впевненості в якості вироби. Наша стрічка стійка до температури і не змінює форму від спеки. Так само стійко вона витримує зовнішні подразники у вигляді підвищеної вологості, дії сирого грунту, продуктів гниття і шкідників. Крім того, від шкідників охороняються і рослини. З нашої бордюрной сіткою ви забудете, що таке капустянка.

Укладання садової бордюрної стрічки

Укладання садової бордюрної стрічки

Щоб укласти садову бордюрную стрічку, вам не потрібно наймати фахівців або навчаться цій справі. Навіть новачок цілком впорається з завданням. Для цього досить прикинути для себе малюнок, згідно з яким ви і будете укладати стрічку. З підручних засобів знадобляться ножиці і матеріали для закріплення (рідкі цвяхи або інші елементи).

Крім цього, головна перевага бордюрної стрічки полягає в тому, що це екологічно чистий матеріал. Він не завдає ніякої шкоди вашим рослинам, створюючи комфортні умови для активного цвітіння і зростання.

Де застосовується пластикова Бордюрна стрічка?

За рахунок того що Бордюрна стрічка дуже еластична, вона набуває будь-які форми, які тільки будуть потрібні для втілення декоративної задумки. Завдяки незначній товщині матеріал легко ріжеться садовими ножицями або секатором. Бордюрную стрічку активно використовують для таких завдань:

1. Формування насипних доріжок. Матеріал чітко покаже кордон доріжки і не дасть гравію чи піску розсипатися. Для цього стрічку шириною в 10 см поглиблюють в грунт, залишаючи над поверхнею край в 1-3 см.

2. Облаштування високих і теплових грядок. Пластикова стрічка дозволяє сформувати бортики для грядок певної висоти, що вирішує складну проблему рівномірного зрошення городу. Якщо ви хочете зробити високі грядки, то слід додатково встановити дерев’яні кілочки. Город, розташований під нахилом, можна також розділити на окремі ділянки.

3. Оформлення альпійських гірок та квіткових клумб. Бордюрна стрічка перешкоджає осипання і вимивання грунту, дуже бурхливому проростання бур’янів.

4. Обмеження штучних водойм. Її укладають по периметру басейну або озера, щоб уникнути ризику витікання води і затоки прилеглої території.

5. Огорожа дерев і чагарників навколо стовбура. Це захищає їх від бур’янів, і самі насадження виглядають більш доглянутими і акуратними. Внутрішній простір можна засипати тирсою, корою, соломою або різнобарвною кам’яною крихтою.

6. обнесення розсади, а саме помідорів, баклажанів, перцю та інших овочевих культур. За допомогою стрічки формуються невеликі гуртки, в які підсипається родючий грунт і висаджується рослина. Таким чином розсада виявляється захищена від бур’янів і шкідників, а вода під час поливу рівномірно розподіляється по грунті і живить паросток.

7. Герметизація теплиці по всьому периметру. Це особливо важливо для будівель без фундаменту, щоб максимально правильно організувати теплообмін між корпусом теплиці і грунтом.

8. Запобігання проникнення на територію дачної ділянки дрібних тварин. Бордюрна стрічка встановлюється між грунтом і парканом.

Бордюрна стрічка для клумби

Бордюрна стрічка для клумби

У будь-який момент відрізки матеріалу ви зможете прибрати, не ушкоджуючи рослини, клумби або декоративні прикраси. Гнучкість стрічки дає можливість зафіксувати її в будь-якому положенні.

Телефонуйте в нашу компанію і замовляйте прекрасний матеріал, за допомогою якого ваша ділянка стане більш доглянутим, красивим і захищеним! Якість гарантуємо!

(Visited 917 times, 1 visits today)