Швидкомонтовані ангари

         

Сьогодні швидкість в пошані у всіх сферах життя сучасної людини, в тому числі і в будівництві, де швидкість виконання робіт має першочергове значення поряд з універсальністю і якістю використовуваних матеріалів. Це найголовніші вимогам легко здійснимі, якщо ми говоримо про металоконструкції, у яких практично відсутні обмеження в сфері їх застосування.

Зокрема швидкомонтовані ангари з металевих конструкцій можуть бути використані в самому різних якостях, наприклад, як торгова точка, як виробниче і складське приміщення, як споруда на присадибній ділянці, як житлове приміщення для людей, які працюють вахтовим методів в дуже віддалених від цивілізації місцях.

Типи ангарів

Фахівцями розроблено кілька варіантів швидкомонтованих будівель, вони можуть бути арковими, шатрові, прямостінні і полігональними.

Швидкомонтований ангар

Ангар може бути побудований в найкоротші терміни

Ангари з металевих конструкцій зручні, надійні і практичні в експлуатації, вони можуть протистояти буквально всім несприятливих погодних умов, а основний їх відмінною рисою є наявність наскрізного проїзду і відсутність віконних рам. Будівництво ангарів може стати найоптимальнішим варіантом, коли є необхідність в недорогому, і найголовніше в міцному будинку для організації та проведення будь-якого культурного чи бізнес заходу в польових умовах. Природно перед покупкою швидкомонтованого ангара необхідно визначити його критерії та особливості: призначення конструкції, її габарити і матеріал, обсяги необхідного корисного внутрішнього простору.

Для чого потрібні ангари

Поняття ангар у багатьох асоціюється з гаражем для літака, але призначення цього виду споруди має більш широкий спектр. Ангари виконують функцію сховища для зерна або овочів, складу для будь-якого виду товару, комплексів для потреб сільського і фермерського господарства, виробничих цехів, сховища транспортної техніки, приміщення для СТО, торгівлі.

Ангар - склад

Ангар – це відмінний вибір для зберігання продукції

Переваги швидкомонтованих ангарів

Ангари все більше зганяють капітальні будівлі в зв’язку з тим, що мають ряд переваг.

Чим швидкомонтовані ангари краще? Будівництво ангарів може проводитися практично в будь-якому місці, незалежно від особливостей ландшафту, грунту і при будь-яких погодних умовах. Швидка збірка будови – найскладніші конструкції будуть готові через кілька тижнів. Можливість розбору конструкції і перенесення її в інше місце в найкоротші терміни. Надійність, стійкість, довговічність, практичність, функціональність. На будівництво швидкомонтованих ангарів ціна нижче в кілька разів у порівнянні з будівництвом аналогічних будівель з традиційних будівельних матеріалів. Легкість експлуатації та обслуговування.

Будівництво ангарів вимагає професіоналізму і точних прорахунків для міцної конструкції і мінімальних витрат. Рекомендуємо компанію Winnerstroi, так як це компанія з багаторічним досвідом, яка має в штаті професійних співробітників, що побудували безліч ангарів по всій Україні.

Використовувані матеріали

Основою будь-якого виду ангара є каркасна або безкаркасні конструкція з металу. Легкість алюмінію, звичайно, є великим плюсом, але його міцність залишає бажати кращого, тому швидкомонтований ангар часто проводиться із сталевого сплаву. Існує три види сталевих основ:

Гарячекатані профілі (з чорного металу); Холодногнуті профілі (з оцинкованим покриттям); Поєднання двох перерахованих матеріалів.

При будівництві ангарів ціна, природно, багато в чому залежить від обраного типу матеріалу.

(Visited 613 times, 1 visits today)