Скління балкона за допомогою алюмінієвого профілю

         

Сьогодні, якщо ви вирішили засклити свій балкон, то на кожному кроці можете знайти компанії, які готові надати такі послуги за різними цінами. Але основним матеріалом, який фірми використовують для виконання робіт, як правило, є пластик. Пластик досить практичний, доступний і відносно простий при монтажі. Спосіб скління з використанням металопластикових вікон найбільш затребуваний. Клієнти обирають його за краще співвідношення “ціна-якість”. Засклення балконів дозволить досягти найкращої шумоізоляції, а також дозволить зберегти тепло і зробить балкон красивим і світлим.

Але сьогодні ми поговоримо про інший варіант скління. Це засклення балкона за допомогою безрамного методу і методу з використанням алюмінієвих профілів. Спочатку давайте розглянемо як він виробляється? По периметру балкона зверху і знизу спочатку закріплюють алюмінієві профілі. До них вже і прикріплюють скляні стулки. Таким чином, зовні і зсередини балкон буде мати вигляд незаскленого, завдяки відсутності вертикальних стойок. Цей ефект дозволить візуально збільшити простір на балконі, а також дозволить проникнути в кімнату денному світлу.

Алюмінієвий профіль

Алюмінієвий профіль

Також слід зазначити спосіб відкриття скляних стулок. Завдяки профілям, закріпленим зверху і знизу, стулки вільно рухаються по периметру балкона на роликових механізмах. Нововведенням є те, що крайня стулка може відкриватися, при цьому кут повороту складає 90 градусів, і всі інші так само можуть відкриватися після того, як стануть на місце крайньої. Цей момент спрощує господаркам догляд за вікнами, їх миття, роблячи цей процес максимально безпечним і простим. Отже, давайте відзначимо переваги і недоліки такого методу засклення балкона. До плюсів відносимо, насамперед, хорошу оглядовість, безперешкодне проникнення світла в кімнату, простоту в догляді за склом вікон, можливість вибрати режими провітрювання, високу шумоізоляцію, сучасний вигляд.

Скління балкону за допомогою металопластикового профілю

Скління балкону за допомогою металопластикового профілю

Також при безрамному методі засклення використовують ударостійке загартоване скло, яке виготовляють виключно за європейськими стандартами. Таке скло в разі пошкодження просто розсипається на дрібні тупі шматочки, забезпечуючи безпеку в експлуатації. Єдиним недоліком є те, що профілі виготовляють виключно з анодованого алюмінію. А, як відомо, цей метал є поганим теплоізолятором, зате алюміній – запорука міцності всієї конструкції. Ще один спосіб засклення лоджій і балконів роблять за допомогою алюмінієвих профілів. Цей спосіб відрізняється, у порівнянні із склінням за допомогою дерев’яних рам, своєю міцністю. Він є вогнестійким, що не окислюється і не дає тріщин. Але, як і при безрамному заскленні, цей спосіб має мінус – погану теплоізоляцію. Тому разом з такими профілями використовують один шар скла. Самі вікна можуть бути як розсувними, так і відкриватись навстіж.

Як виглядає засклений бакон з боку вулиці

Як виглядає засклений балкон з боку вулиці

При порівнянні, можна сказати, що спосіб відкриття вікон навстіж є більш дорогим і конструктивно більш складним, зате виникнення протягів зводиться практично до нуля. Розсувні вікна при відкритті не займають багато місця. Ви можете вибрати будь-який колір або відтінок алюмінієвих профілів, що робитиме ваш балкон оригінальним та дозволить вирізнятись серед інших балконів з простими пластиковими рамами або стандартними дерев’яними.

Таким чином, якщо ви хочете використовувати сучасні технології та при цьому зробити свій балкон красивим і світлим, а рами максимально непомітними —вибирайте спосіб засклення балкона безрамним методом. Або з використанням алюмінієвих профілів. Хоча при цьому варто враховувати клімат вашого регіону, адже такі методи не зовсім підходять там, де морози можуть досягати 30 градусів.

(Visited 931 times, 1 visits today)