Способи оформлення кухонної зони в студійній квартирі

         

Більшість власників малогабаритних квартир мріють про простір. Втілити це в життя можливо за допомогою перепланування. Багато сучасних інтер’єрів передбачають студійне планувальне апартаментів. В таких квартирах кухня відразу ж стає просторою за рахунок об’єднання з вітальнею. Є декілька способів відокремити зону кухні від решти приміщення.

Кухня в студійній квартирі

Кухня в студійній квартирі

Дизайн кухні в квартирі студії

Різні колірні рішення

Кухня і вітальня в квартирі-студії повинні бути в одному основному кольорі, але тони і відтінки можна змінювати. Наприклад, якщо кухонна зона знаходиться далі від вікна, ніж вітальня, тоді її оформлюють на тон світліше. Зона кухні може бути білою з бежевим, а решту всього приміщення коричневим з бежевим. Таким чином експериментують і з іншими кольорами.

Яскраві кольори в кухонній зоні квартири

Яскраві кольори в кухонній зоні квартири

Яскраві кольора в кухонній зоні квартири студії

Виділення кухонної зони широким дверним прорізом

Використання дверного отвору як розділювача сподобається прихильникам традиційних дизайнерських рішень. Так, зона для приготування їжі буде відділена від їдальні, і в той же час вона буде добре проглядатися. Також в цю частину кімнати потраплятиме денне світло.

Широкий отвір в невеликій кухні студії

Широкий отвір в невеликій кухні студії

Відділення кухні за допомогою барной стійки

Невелика робоча зона може бути відділена від вітальні за допомогою барной стійки. Цей прийом особливо актуальний, якщо кухонна зона невелика. Барна стійка в такому випадку може бути не тільки обмежувачем, а й робочою поверхнею, або столиком для чаювання і прийому друзів та гостей.
М’які меблі та стелажі як розділювачі простору.

Барна стійка на кухні

Барна стійка на кухні

Відокремити кухонну зону від іншої частини квартири зможуть диван або відкритий стелаж. Також столову виносять за межі кухні, якщо це дозволяє простір. Заощадити простір на кухні допоможуть вбудовані шафи, вони позбавлять від захаращеності, а все кухонне начиння буде під рукою і в той же час на своїх місцях.

Поділ кухні за допомогою освітлювальних приладів

Візуально відокремити кухню від інших зон може різнорівневе освітлення. Зробити його можна, якщо придбати світильники різного типу: вбудовані та підвісні. Вони не тільки будуть служити гарним розділювачем, але й добре освітлювати робочу зону та створювати затишок в апартаментах.

Відділення кухонної зони за допомогою світильників

Відділення кухонної зони за допомогою світильників

Відділення кухонної зони

Використання різних видів обробки в студійних зонах

Кухонну зону можна візуально відокремити від решти простору за допомогою оригінальної обробки. Це стосується не тільки стін, але і підлоги. Вона може бути облицьована керамічною плиткою в робочій зоні. При цьому не потрібно забувати про колір, гамма повинна бути однаковою, незважаючи на різноманітність обробки.

Різні види обробки стін і підлоги в студійних зонах

Різні види обробки стін і підлоги в студійних зонах

Прозора перегородка може стати хорошим розділювачем

Відкрите планування зовсім не забороняє наявність перегородок. Вони можуть бути прозорими. Загальна задумка не змінюється, але поділ кухонної зони присутній. Розсувна перегородка здатна в будь-який момент відокремити робочу зону від їдальні та вітальні.

Прозора перегородка в кухонній зоні студійної квартири

Прозора перегородка в кухонній зоні студійної квартири

(Visited 996 times, 1 visits today)