Cтворення ID-карти з фото. Покрокове навчання

         

Ідентифікатори фотографій використовуються майже всюди. Посвідчення особи може знадобитися для роботи, як пропуск для студента, для водіння, для відвідування клубів і багато іншого. Ідентифікатори фотографій зазвичай складаються з імені, фотографії, дати народження та іншої відповідної інформації. Створення посвідчення особи з фотографією, для юридичних цілей, просто і легко. У цьому керівництві містяться покрокові інструкції по створенню простий фотографії для ідентифікації.

Як створити посвідчення особи з фотографією

Якісне фото

Першим елементом, який вам знадобиться для створення посвідчення особи з фотографією, є камера (бажано цифрова). Щоб ідентифікація виглядала добре, рекомендується, щоб позаду фотографується знаходився хороший фон. Є багато недорогих фонів, доступних для покупки, як правило, доступних в різних кольорах. Якщо фон не можна купити, аркуш білого паперу або світла однотонна стіна можуть також підійти. Фон робить обличчя легко видимим і усуває фонові відволікаючі фактори.

Програмне забезпечення

Другий необхідний елемент – це програмне забезпечення для ідентифікації фотографій. Існує кілька пакетів програмного забезпечення від Card Five, EpiSuite, Asure ID та інших. Ці програмні пакети, як правило, поставляються з декількома стандартними шаблонами і оснащені «майстром», який спрощує створення власного користувальницького шаблону. Зазвичай це включає в себе вибір кольору для карти, тексту, картинки, а іноді і логотипу. Програмне забезпечення дозволяє легко імпортувати картинки і фотографії.

Друк ID-картки з магнітною стрічкою

Штрих-код, магнітна смуга або чіп

Іншими опціями, які можна додати до ідентифікаційної карти, є штрих-код, чіп або магнітна смуга. Велика частина програмного забезпечення ID-карти включає в себе можливість кодування цієї інформації. Штрих-коди найпростіше друкувати і вони вимагають спеціального принтера ID-карти. Просто надайте потрібну інформацію, штрих-код, виберіть формат штрих-коду, який ви хочете використовувати, і програмне забезпечення згенерує штрих-код для вас.

Кодувати магнітну смугу так само просто, але в ваш принтер повинен бути вбудований кодер карт. Якщо у вашому принтері немає кодера, окремі кодировщики з магнітною смугою доступні як окремі пристрої. Якщо у вашому принтері є кодировщик, смуга буде закодована з необхідною інформацією при друку карти. Чіп також кодується спеціальним пристроєм, що ускладнює процедуру.

Друк карти та час друку

Тепер, коли у вас є дизайн, фотографії та програмне забезпечення, вам потрібно буде роздрукувати картки. Це робиться за допомогою принтера з цифровим посвідченням особи. Це принтери, спеціально призначені для роботи з ПВХ-картами CR80. Ці карти зазвичай білі, але при необхідності їх можна замовити в спеціальних кольорах. Карти CR80 мають однаковий розмір і товщину кредитної картки.

Друк доступна в монохромному, кольоровому, односторонньому і двосторонньому виконанні. Час, необхідний для друку ідентифікаційної карти, залежить від принтера, а також від того, друкуєте ви одноколірну або кольорову карту. Монохромні картки зазвичай друкуються приблизно вдвічі швидше, ніж кольорова ідентифікаційна картка. Загальний час зазвичай менше хвилини на карту. Деякі з них друкують картку всього за кілька секунд.

Вибір програмного забезпечення для фотодруку

Пред’явлення посвідчення особи

Після того, як посвідчення особи роздруковано, зазвичай необхідно пред’явити посвідчення особи зручним способом. Зазвичай це включає в себе носіння посвідчення особи в тримачі значка, який можна прикріпити до сорочки або прикріпити до ремінця. Також доступні отвори для прорізів, щоб пробити отвір безпосередньо в карті для використання з затискачем для ремінця, самим ремінцем або котушкою для значка.

Висновок

Посвідчень особи з фотографією може бути зроблено будь-якою людиною швидко і легко. Багато підприємств, коледжі та інші організації переходять на власне виробництво посвідчень особи. Хоча ці принтери представляють собою невелику інвестицію, вартість швидко компенсується тим, що ви можете друкувати посвідчення особи для працівників інших підприємств за оплату.

(Visited 580 times, 1 visits today)