Стиль кантрі в інтер’єрі кухні

         

Як правило, такий кухонний гарнітур для відтворення стилю кантрі в інтер’єрі кухні роблять з натуральних матеріалів, а саме з дерева, але не варто забувати, що якщо робити кухню в стилі кантрі, то краще використовувати елементи плетіння або кування.

Ідеально буде зробити стільницю з натурального каменю, але замінити його також можна керамічною плиткою, штучним каменем або просто зробити з дерев’яного масиву.

У сільської кухні не варто приховувати тріщинки, потертості або відколи, адже саме це є родзинкою стилю кантрі, краще буде навіть зістарити поверхню нових меблів спеціальними фарбами та лаками. Всі меблі повинна бути грубуватими і масивними.

Дизайн інтер’єру кухні в стилі кантрі

Використання сільського стилю не має на увазі під собою простоту і мінімалізм, скоріше, навпаки, в елементах декору краще використовувати скляні вставки з гравіюванням, вітражі, меблі можна також прикрасити мідними ручками з фарфоровими вставками, на стінах кухні використовувати розпис, все це додасть колорит сільської кухні.

Для повної відповідності сільському стилю всю побутову меблі краще сховати під вбудовані шафи або якось обіграти стилістично. На такій кухні дуже просто зробити своє сімейне вогнище з витяжкою. Не варто використовувати сучасну раковину, щоб не привертати зайву увагу: кам’яна або фаянсова раковина – ось, що буде доречно на сільської кухні, не порушуючи гармонії. А родзинкою кухні легко може стати імітація каміна або облицьована каменем піч.

Кухня кантрі

Кухня кантрі: ковані деталі на меблях і витяжці, стилізована духовка і варильна поверхня.

Важливо пам’ятати, що при обробці кухні в сільському стилі краще використовувати натуральні матеріали, а от як це буде виглядати, залежить від вашої фантазії.

Тепер поговоримо про обробку стін. Краще використовувати штукатурку, так як вона дуже добре поєднується з натуральними матеріалами нашого гарнітура або фактурну штукатурку, можна навіть просто залишити відкритою цегляну кладку або ж обшити стіни деревом, диким або декоративним каменем. Декор стін не повинен бути занадто акуратним для відповідності сільському стилю. Ще один спосіб – це пофарбувати стіни, побілити або обклеїти простенькими шпалерами, але не використовуйте плитку, вона точно не стане поєднуватися з кухнею, зробленої в сільському стилі.

Дизайн кухні кантрі

Дизайн кухні кантрі досягається за рахунок оштукатурених стін, елементів декору

Важливо вибрати і підлогу для кухні. Еталонна підлога для кантрі стилю – це підлога з натурального дерева. Можна також використовувати керамічну плитку або плитку під камінь (керамограніт). Прекрасно підійде плитка з ефектом зістареності. А еталоном стилю може стати на підлозі килим ручної роботи.

(Visited 818 times, 1 visits today)