Стиль лакшері в інтер’єрі квартири

         

Створення інтер’єру в стилі lux у вашому домі може здатися дорогим та трудомістким завданням. Розкішні меблі або висококласний декор – перше, що приходить на думку, коли ми уявляємо термін «лакшері». Хоча це не обов’язково так. Достатньо зробити декілька невеликих змін в інтер’єрі і ваша оселя виглядатиме в стилі люкс. Важко повірити? Ми постарались виділити декілька способів для досягнення цієї дизайнерської мети.

Спростити та усунути безлад

Апартаменти в стилі лакшері люди уявляють для себе по різному. Мова йде не про кольорові схеми в інтер’єрі чи конкретні дизайнерські ідеї, а про правильне об’єднання різних красивих елементів в домі. Ваша квартира необов’язково повинна виглядати як пентхаус на мільйон доларів в Манхеттені. Люксовий інтер’єр можна досягнути використавши квіти, декілька розкішних аксесуарів в квартирі та ретельно спланованого дизайну.

Подумайте про звільнення кімнати від небажаних меблів. Якщо у ваших меблів немає реальної функції: краще їх позбавитись. Після цього займіться аксессуарами. Хороша ідея для початку: група акцентних штук в трійках. Попробуйте поставити три кольорові скляні пляшки на кухонному столі  або використайте тільки три декоративні подушки на дивані у вітальні. З’ясуйте, що відчуває кімната. Робіть необхідні зміни: додавайте або забирайте предмети поки не відчуєте, що досягнули ідеального балансу.

Стиль lux в інтер’єрі сучасного дому

Як тільки ви позбавитесь непотрібних речей, на перший погляд, ваш будинок може здатися пустим та скучним, а не розкішним люксовим раєм. Щоб вирішити цю проблему вам необхідні нові меблі та декорації.

Елітні меблі та предмети інтер’єру

Ми вважаємо, що ваш будинок повинен розповідати гостям вашу індивідуальну історію. Це означає, що меблі та предмети домашнього ужитку повинні бути такими ж унікальними та неповторними, як і ви. Прикрасити свій будинок – це одне, а додати індивідуальність та характер – зовсім інше. Щоб досягти бажаного ефекту, крім здатності поєднувати стилі декору з елітними меблями, вам також необхідно знати, де можна купити найнеймовірніші лакшері предмети для вашого проекту.

Якщо ви шукаєте краще для вашого дому, то салон елітного інтер’єру “СЕРГО” допоможе вам в цьому. На сайті компанії ви знайдете вичерпну інформацію для вашого натхнення, яка буде  не тільки корисною а, безумовно, відкриє вам нові горизонти при плануванні квартири в елітному лакшері стилі.

В онлайн каталозі продукції  представлені більш ніж 5000 товарів, відібрані серед кращих брендів, що підійдуть для ванних кімнат, спалень, віталень та передпокоїв. Cалон елітного інтер’єру “СЕРГО” представляє повний спектр предметів інтер’єру класу люкс. На сайті салону ви можете знайти в одному онлайн-каталозі точний вибір італійських та міжнародних брендів, щоб стильно обставити кожну кімнату вашого будинку. Для вашої ванної кімнати ви можете вибрати ванни, змішувачі, дзеркала, умивальники і консолі, раковини та сотні аксесуарів відомих брендів. Для перегляду фотографій переходіть на сайт салону. Ви можете знайти все, що вам потрібно і для вашої вітальні чи спальні: крісла та дивани, стільці, столи, полиці і шафи, аксесуари та будь-які види ламп ексклюзивних елітних брендів.

(Visited 555 times, 1 visits today)