Стиль Шале в інтер’єрі

         

Зима-найбільш відповідний сезон, для того щоб познайомитися з красивим європейським стилем „Шале“ – все більш сучасний і набираючий особливу популярність в наші дні. Сімейні готелі, розкішні вілли і невеликі акуратні споруди на зимових курортах, підтверджують це.Будинки в стилі Шале – ідеальне місце, щоб відволіктися від суєти міського життя і насолодитися повною релаксацією у гарній, затишній і комфортній обстановці в горах.

Стиль Шале

За визначенням слово “chalet” означає гірська споруда в альпійському стилі і бере свій початок з провінції на південному сході Франції – Савойї. У відповідності з особливостями цього району, будинок у стилі Шале повинен бути сукупністю простоти, теплоти і практичності. Зв’язок з природою є основною причиною чарівності цих будинків.

Спочатку такі будівлі служили притулком для пастухів, але з плином часу дизайн розвивався, і вони набули гарного вигляду і відмінного дизайну. У наші дні будинки в стилі Шале розроблені з метою забезпечити затишок і спокій. Значення мають як екстер’єр так і інтер’єр будинку. Зовні фасад з широкими карнизами, унікальні стовбури і вікна є частиною дизайну екстер’єру і сучасним підходом проектувальників і дизайнерів. Дахи в типовій трикутній формі і козирки на веранді також є характерною особливістю цього стилю.

Будинок в стилі Шале

Будинок в стилі Шале

Оформлення

Масивні двері і кам’яна обробка надають шарму будинкам в альпійському стилі. Ця елегантність також гарантує нам безпеку, яка нам необхідна в зимові місяці року.

Як традиційно в гірських будинках, так і тут характерно присутність камінів. Природне тепло є головним пріоритетом в стилі Шале. В наш час є багато способів це зробити, наприклад через водяні бойлери і радіатори опалення, або камін у вітальні, який призначений не тільки для обігріву, але і надає додаткового затишку приміщенню. Такі варіанти є найкращим рішенням для такого роду споруд.

Оформлення інтер'єру в стилі Шале

Оформлення інтер’єру в стилі Шале

Матеріали

Характерним при будівництві будинку в стилі Шале є використання натуральних матеріалів. Дерево і камінь є основою дизайну інтер’єру. Природні тканини, такі як льон, вовна та бавовна є кращими матеріалами в обробці. Ці матеріали виглядають стильно і несуть в собі комфорт домашньої атмосфери.

Відкритий простір в будинку дає необхідне відчуття свободи. Безлад на меблях не є підходящим рішенням для цього стилю. З меблів найчастіше зустрічаються шкіряні дивани і крісла які переплітають в собі простоту і грубість. Ніші для дров під каміном, елегантні балки і каміння це характерний декор в дизайні інтер’єру в стилі Шале.

Матеріали які відповідають стилю Шале

Матеріали які відповідають стилю Шале

Кольори і декор

Колірна палітра повинна бути в злагоді з природою навколо будинку. Вибір кольору завжди зводиться до натуральності – приглушені тони, теплі – бежевий, кремовий, від світло-до темно-коричневого. Для основи вибирають ніжні, світлі відтінки – світлі бежеві тони, наприклад.

В природні кольори потрібно підбирати і текстиль – штори і тканини меблів. Відсутність чітко вираженого контрасту підсилює ефект релаксації в приміщенні. Звичайно, для того, щоб виділити акценти в просторі є масивні декорації в натуральних тонах: темний шоколад і брудно зелений, темно-бордовий і бордовий. Для бажаючих купити якісний текстиль в Україні ми рекомендуємо інтернет-магазин Текстиль-Контакт так як ціни тут на 5% нижче ніж у традиційних торгівельних точках.

Прикраси цього типу будинків, в жіночому варіант, дорога давня кераміка, старовинні фотографії і картини в рамах з дерева, вінки з гірських трав і вишивка. Для чоловічого оформлення використовується мисливська романтика: цікаві трофеї, гобелени з мисливськими мотивами, шкури тварин та багато іншого.

Такі кольори і декор відповідають стилю Шале

Такі кольори і декор відповідають стилю Шале

Світло

Великі вікна є кращим вибором при будівництві будинку в стилі Шале. Проникнення природного світла з будь-якої частини кімнати є пріоритетним завданням. В деяких випадках, це є проблемою для ізоляції і хорошого опалення, але в той же час такі вікна підтримують відносини з красивою навколишньою природою.

Тут, як і в будь-якому іншому будинку, освітлювальні прилади є важливою частиною дизайну. Вибір для них визначається в залежності від того, яке бачення будинку у вас – більш сучасне чи старовинне. Хорошим варіантом є класичні люстри з дерева. Для романтичної атмосфери, скляні люстри можуть стати ідеальним вибором для спальні.

Така люстра підходить для освітлення спальні в стилі Шале

Така люстра підходить для освітлення спальні в стилі Шале

Висновок!

Якщо вам потрібно відпочити повною мірою в горах у вихідні дні посеред затишної і красивої обстановки, подалі від шуму великого міста і доторкнутися до природи, проведений час в будинку в стилі Шале буде найкращим варіантом.

(Visited 1,429 times, 1 visits today)