Стильні столи для невеликих кухонь

         

Багато людей думають, що координаційним центром будинку є вітальня. Я б не погодився. В середньому, при тривалості життя в 73 роки, людина буде витрачати більше 5 років на кухні. Приготування обідів, приймання гостей з випивкою, а інколи ми там просто для того, щоб легко перекусити. Ми витрачаємо ще більше часу на кухні в залежності від розміру наших сімей, або якщо ми просто любимо сидіти за чашкою кави читаючи ранкову газету. Питання в тому, чому б не зробити кухню стильною?

Кухонний стіл на невелику сім'ю

Кухонний стіл на невелику сім’ю

Ця кухня класу люкс в сучасному стилі виглядає стильно й ефектно. Підлога і стіни виконані в білих, яскравих кольорах надають цій кухні відчуття відкритості й легкості. Стіл на чотири місця чудово підійде для невеликої сім’ї, і всі з комфортом розмістяться на такій кухні.

Можливо вам не вистачає місця для повноцінного столу? Це не проблема, адже у мене вже є рішення. Складіть стільці під розбірний стіл  та зробіть дизайн приміщення більш ефективним для маленької квартири або для апартаментів з однією спальнею. Враховуючи малий простір кімнати та невелику площу підлоги, ця проста конструкція є найкращим рішенням для малогабаритних кухонь.

Разбірний стіл та стільці на кухні

Разбірний стіл та стільці на кухні

Ретро стиль в яскравих насичених кольорах створює новий тип традиційного кухонного стилю. Розміщення речей і посуду не стане проблемою в цьому чудовому і відкритому інтер’єрі. Нижні шафи та навісні полки допоможуть підтримувати порядок під час приготування їжі, а комфортабельні стільці на дві або чотири персони чудово підходять до круглого невеликого столу. Це, безумовно, краще дизайнерське рішення для невеликих дружніх компаній.

Ретро стиль на кухні

Елементи ретро стилю на сучасній кухні

Для того щоб правильно підібрати меблі і створити неповторну атмосферу минулого, необхідно враховувати декілька основних принципів:

  • В кухнях ретро-стилю замість звичних гарнітурів краще використовувати вітрини та тумби, серванти і буфети які здатні при грамотному компонуванні зробити потрібний ефект епохи минулого;
  • Використовуючи меблі з дерева на кухні, варто доповнити їх кухонною стільницею, покритою керамічною плиткою або декоративним каменем. Не варто забувати також про фурнітуру – вона повинна підкреслювати обраний стиль;
    На формування атмосфери в стилі ретро відчутно вплинуть елементи з інкрустацією або різьбленням, а також фільончасті фасади;
  • Пам’ятайте, для цієї стилістики характерні стільці з однією ніжкою. Вони мають, як правило, вигнуті спинки з широкими формами. Звичайно, ніхто не забороняє вам використати й інші моделі, адже існує маса відповідних варіантів.
Ретро стиль на кухні

Ретро стиль на кухні

Створити на кухні неповторну атмосферу епох, які відійшли та стали далеким спогадом цілком можливо, варто лише уважно підібрати меблі, фурнітуру та колірну гамму. Хотілось б відмітити — не буде зайвим приділити декілька вечорів для перегляду фото, щоб відчути загальну атмосферу та настрій обраного періоду.

(Visited 757 times, 1 visits today)