Сучасні популярні дизайни кухонь

         

Якщо Ви хочете надати вашій кухні свіжий оновлений вигляд, є різні кухонні дизайни, які підійдуть саме для вас. Сценарій при виборі кухонних дизайнів не відрізняється від вибору дизайну для інших кімнат в домі.

Бездоганний дизайн і довговічність це два фактори, які мають вагу, коли мова заходить про ремонт на вашій кухні. Ось деякі з популярних тенденцій, які ви можете розглянути для натхнення:

Жіночий Глем

Цей дизайн кухні включає в себе інтеграцію текстури, в старовинні елементи проти сучасних матеріалів. В вашому розпорядженні є багато різних варіантів , які можна використати. Наприклад — незвичайні колірні поєднання, щоб надати кухні унікальний зовнішній вигляд і блиск.

Жіночий глем в дизайні кухні

Жіночий глем в дизайні кухні

Традиційний Модерн

Це класичний дизайн кухні, який відривається від традиційних дизайнів, щоб запропонувати контрастний вигляд. Це досягається за рахунок протиставлення кольорів, декоративного оздоблення, освітлення і поєднання побутової техніки. Ви можете легко досягти цього, вибравши кухонні шафи з різними кольорами і використавши великі металеві люстри.

Дизайн кухні модерн

Дизайн кухні модерн

Скандинавська простота

Це один з кухонних дизайнів, які ніколи не вийдуть з моди. Такий дизайн повернувся на наші кухні з вибухом. Він пропонує різні  матеріали обробки дверей кухонних  шаф з використанням або натурального дерева з матовою фарбою або тканини з орнаментами.

Скандинавський стиль на кухні

Скандинавський стиль на кухні

Кольорові шафи

У той час як сірі кухонні шафи набирають популярність, білий або голубий дизайн кухні завжди залишається в моді. Колір наві доповнений відтінками індиго також є модною тенденцією.

Кольорові шафи на кухні

Кольорові шафи на кухні

Латунні крани

Змішувачі є свого роду унікальною особливістю для кухні. Латунні змішувачі на кухні пропонують не настільки традиційний зовнішній вигляд і користуються великою популярністю в наш час.

Латунні крани на кухні

Латунні крани на кухні

Кухонні стільниці

Кухонні стільниці набрали величезну популярність серед домовласників. Барвисті стільниці на кухні-острові на вершині популярності в цьому році.

Кольорова стільниця на кухні

Кольорова стільниця на кухні

Освітлення

Замість традиційних світильників, популярною тенденцією є габаритне підвісне підсвічування на стелі, чи робочої зони кухні.

Сучасне освітлення на кухні

Сучасне освітлення на кухні

Кольорова кухонна техніка

Використання сміливих і яскравих кольорів, коли справа доходить до вибору кухонної техніки знаходиться на вершині  популярності. Замість традиційних приладів з нержавіючої сталі, придбайте різнокольорову техніку для кухні.

Кольори на кухні

Кольори на кухні

(Visited 1,145 times, 1 visits today)