Тераріум з кактусами своїми руками

         

Тераріуми з рослинами здатні зробити красиві акценти для вашого будинку або офісу, які вносять життя в інтер’єр. Ви можете купити їх, замовити їх через інтернет або можете їх зробити своїми руками. Ми покажемо вам, як зробити тераріум з кактусами. Крім кактусів, вам будуть потрібні декоративні камінчики (можна і кольорові), досить великих розмірів та грунт, найбільш правильним в цьому випадку варіантом є суміш для пальм і кактусів. Все це ви можете знайти в квіткових магазинах і магазинах для домашніх потреб. А дещо зможете віднайти у себе дома. Багато ентузіастів в області використання тераріумів як прикраси для дому рекомендують на дно поставити вугілля, яке нейтралізує можливі неприємні запахи, пов’язані з органічним походженням декору.

Таким може бути тераріум з кактусами зроблений своїми руками

Таким може бути тераріум з кактусами зроблений своїми руками

Тераріум з кактусами

  1. Розкласти в один шар камені або гальку на дно. Він буде служити як дренаж.Каміння на дні тераріума з кактусами
  2. Зверху насипати шар грунту і пальцями зробити виїмки для посадки рослини.Грунт у тераріумі для кактусів
  3. Акуратно видаліть кактуси з квіткових горщиків. Очистіть наскільки це можливо їхні корені. Помістіть кожну рослину у заздалегідь зроблений отвір, переконавшись, що їх глибина приблизно така, як корінь кактуса у горщику. Утрамбуйте пальцями місце біля щойно посадженого кактуса, щоб кактуси тримались добре у горщику.Посаджений кактус у тераріум
  4. Для декору ви можете поставити ще кілька камінчиків зверху біля кактусів.

Подумайте тільки, як приємно буде виглядати тераріум з кактусами по середині журнального столику, наприклад. А найприємніше те, що вони не потребують частого поливу, йому достатньо хорошого сонячного світла, щоб підтримувати життя і бути красивим.

Декор з кактусами у інтер'єрі

Декор з кактусами у інтер’єрі

(Visited 1,303 times, 1 visits today)