Труби для димаря. Як підібрати оптимальний варіант?

         

Сучасне виробництво димохідних труб, пропонує абсолютно різні види виробів: як від зовнішнього вигляду, так і матеріалу виробництва. Кожен вид труб відрізняється між собою, також і в ціновій політиці.
Якщо Ви плануєте зайнятися будівництвом якісної, і ефективної системи відводу диму, то ми радимо прочитати наш матеріал.

Ми коротко розповімо про найпопулярніші моделі, і їх основні призначення.
Найважливішим при монтажі димохідної системи є його якісна установка. Слід суворо дотримуватися правил пожежної безпеки – це гарантія довгого терміну служби, ефективний обігрів, та запорука безпечного знаходження в приміщенні.

Є кілька основних пунктів, яких варто дотримуватися, а саме:

  • Висота всього димоходу повинна бути не менше 5 метрів у висоту. Так Ви отримаєте хорошу тягу. Ті місця, які будуть стикатися, або знаходиться в безпосередній близькості зі стінами, підлогою, перекриттям або дахом – повинні бути ізольовані вогнетривкими матеріалами.
  • Для з’єднання труб між собою, або їх стикування, застосовується жароміцний герметик.

Дотримуючись нескладних правил, Ви можете бути абсолютно впевнені в безпечності експлуатації всієї димохідної системи.

Різновиди димохідних труб

Почнемо з самої популярної моделі, а саме нержавіючої сталі. Нержавійка відноситься до універсальних труб, адже прекрасно підходить до різних типів опалювального обладнання. Завдяки широкому асортименту марок нержавійки, можна підібрати трубу як для камінної топки або печі, так і для газового котла. Адже температура виходу димових газів, у різних типів твердопаливних пристроїв – відрізняється. Найголовнішою перевагою нержавійки є її невисока вартість. Вона зможе прослужити досить довгий кількість часу, і стійка до впливу корозії.

Сендвіч-димоходи. Це ідеальний варіант для монтажу зовні будівлі. Даний вид труб складається з двох труб різного діаметру, які між собою ізольовані мінеральною ватою. Така труба відмінно переносить перепади температур. Утворення конденсату зводиться до мінімуму. Утеплювач відіграє роль захисту від промерзання.

Керамічні труби для димоходів. Найнадійніший варіант для установки. Але в той же час, це і найдорожчий вид. Труби витримують температурний напруження до 1000 С. Вони легко піддаються обробці або шліфуванню. Збираються за простою системою паз-виступ. Але перед тим, як монтувати даний димар, варто подбати про встановлення фундаменту (підстави). Адже, кераміка, досить важкий матеріал, і щоб уникнути деформації або просідання, враховуйте нашу пораду.

Монтаж такого важливого елементу, і правильний вибір труби для димаря, варто довірити фахівцям та звернутися у спеціалізований магазин димоходів. Адже помилки, допущені при будівництві, в подальшому призведуть до поганої тяги, надмірної витрати палива і не ефективної роботи. Компанія “Ваш Комин” спеціалізується на проектуванні та встановленні димарів для всіх типів опалювальних пристроїв
Бажаємо, щоб у Вашій оселі завжди було тепло і затишно.

(Visited 333 times, 1 visits today)