Три напрямки для інтеграції в вашу кухню

         

Були часи, коли кухні були відсунуті на задній план будинку. Сучасна кухня панує сьогодні в центрі будинку. Це місце, де збирається вся родина, щоб почати свій день; це місце, де всі відпочивають після важкого робочого дня або навчання. Не дивно, що домовласники хочуть, щоб їх кухня була функціональною, зручною і естетичною.

Як і у випадку з модою і одягом, тенденції в дизайні інтер’єру через кілька років мають властивість коливатися і змінюватися. Те, що старе, знову стає новим, сучасна тенденція останніх років застаріває. Якщо ви плануєте переробити свою кухню, які елементи дизайну ви повинні включити в 2020 році? Ось три тенденції, які слід враховувати для елегантної і сучасної кухні:

Сучасна Промислова Кухня

Тенденція сучасного промислового дизайну мінімалістична і орієнтована на практичну сторону. Це підхід без надмірностей, який дуже добре працює в старовинних і сучасних будинках. Ця тенденція заснована на натуральних матеріалах, таких як метал і дерево. Коли ми думаємо про цей стиль, ми маємо на увазі відкриті канали, дерев’яні балки, високі стелі та кухонні шафи з темного дерева.

Дизайн сучасної кухні

Дизайн сучасної кухні

Колірна палітра має тенденцію тяготіти до глибоких, насичених і яскравих кольорів. Однак візьміть до уваги характеристики вашого власного простору. Темні тони на маленькій кухні можуть створити в кімнаті приголомшливе враження. Ви завжди можете використовувати темні тони на стіні або просто застосувати його до шаф, щоб відтворити індустріальний стиль.

Ще однією особливістю промислової кухні є освітлення. Розгляньте центральну частину з видимими лампочками або підвісними світильниками для легкої витонченості. На промислової кухні світильники виконують подвійну функцію: вони виконують функцію як робочого освітлення, так і зовнішнього освітлення.

Нарешті, розглянемо відкриті полиці з безліччю металевих кошиків і виступів для зберігання. Використовуйте міцну, чисту техніку і раковини в кантрі стилі, щоб підкреслити сучасний зовнішній вигляд. Ви не помилитеся з великим кухонним островом, підвісним світлом і великою кількістю місця для зберігання!

Не соромтеся змішувати стилі

Довгий час все білі кухні були в моді. Скрізь на сторінках журналів, в блогах панувала біла кухня. Добре це чи погано, але ця тенденція вже позаду. У 2020 дизайнери кухонь роблять ставку на контрасти, будь то текстури, кольору або матеріали.

Навіть найменші аксесуари і кухонна техніка тепер набувають двоколірний вид. Подумайте про свій скромний кран. Замість того, щоб вибирати повністю хромовану або золоту обробку, спробуйте змішувачі різних обробок або матеріалів. Зверніть увагу на кран з блискучого металу повністю чорного кольору, або Blanco Urbena в кольорі хром і трюфель прекрасні цьому приклади!

Не соромтеся використовувати різні кольори і текстури на вашій кухні. Ваші пристрої більше не мають потреби в координації. Також забудьте про повну нержавіючої сталі на кухні. Виробники тепер пропонують холодильники, мікрохвильові печі і духовки в безлічі квітів від рубінового до яскраво-синього. Змішайте унікальні предмети, щоб створити індивідуальну кухню, яка підходить вам.

Оновлення існуючих шаф новими ручками ящиків, виконаними з натуральних матеріалів, таких як шкіра або дерево. Створіть місце для природи в своєму приміщенні з великими вікнами і рослинами в горщиках. Комбінуйте світлі та темні кольори, а також м’які і тверді матеріали для елегантної кухні!

Кухня в стилі прованс

Кухня в стилі прованс

Возз’єднатися з минулим зі старовинними аксесуарами

Завдяки таким тенденціям, як ретро, ​​потертий шик і кантрі стиль, вінтажні аксесуари сьогодні в моді. Подумайте про те, щоб додати дещо з вище переліченого  на вашу кухню. Наприклад, новий змішувач Blanco Torino у вугільному чорному кольорі привносить оригінальний вінтажний відтінок.

В останні роки переважають паркетні підлоги, особливо на кухнях. Немає більше зараз! Спробуйте нові типи підлог з яскравим і сміливим дизайном з часів наших бабусь і дідусів. Будь то прості чорно-білі візерунки або більш підірвані візерунки, ваша кухня буде доволі модною!

Вінтажний вид підходить не тільки для аксесуарів. Подумайте про використання квітів, щоб додати трохи ностальгії. Сміливі пастельні тони, такі як яєчна синій птах або свіжа м’ята для акцентної стіни. Якщо ви можете взяти пристрій або два з однаковими пастельними квітами, це навіть краще.

На вашій кухні можуть бути не тільки м’які пастелі. Виробники дрібної побутової техніки запустили асортимент яскравих кольорових виробів. Але не заходь занадто далеко. Подумайте про додавання одного або двох приладів, таких як кавоварка або блендер, для контрастування з пастельними стінами або шафами зі світлого дерева.

Пам’ятайте, що кухня не повинна містити всі тенденції дизайну в даний момент. Виберіть аспекти, які відповідають вашим вподобанням та способу життя. Зрештою, ви і ваша сім’я проведете довгі моменти на вашій новій кухні, до наступного ремонту!

(Visited 672 times, 1 visits today)