Високоякісні твердопаливні котли від українського виробника SWaG

         

За час існування компанії SWaG котли, вироблені цією торговою маркою, створили виключно хороше враження про якість і ефективність її продукції. На сьогодні величезна кількість користувачів раді фактом придбання та експлуатації твердопаливних котлів SWaG.

Опалювальні пристрої SWaG – це високоякісні, продумані, надійні і ефективні котли тривалого горіння, купити які можна порівняно недорого, отримавши при цьому відмінну альтернативу дорогим аналогам іноземного виробництва.

Паливо яке використовується в котлах SWaG

Твердопаливні котли SWaG – це опалювальні пристрої тривалого горіння, що працюють на дровах, кам’яному вугіллі, брикетах та пеллетах. Спроектовані ці пристрої таким чином, що на відміну від стандартних видів твердопаливних котлів, в них той же обсяг палива спалюється в два рази довше через застосовуваного принципу спалювання, орієнтованого на більш ефективне і тривале використання котла.

В основу задумки твердопаливного котла тривалого горіння SWaG виробником покладено принцип «палаючого сірника». Досить важливим в цьому аспекті є той факт, що при положенні палаючого сірника вертикально, полум’ям вгору, вона рівно в два рази довше горить і рівно на стільки ж більше виробляє тепла (сірник вогнем вниз – 60 градусів Цельсія, 15 секунд горіння; сірник вогнем вгору – 120 градусів Цельсія, 30 секунд горіння).

Так, маючи відкриту систему горіння палива, котел SWaG має конструкцію циліндра, в якому завантажене користувачем паливо спалюється за принципом верхнього горіння.

На ринку представлені котли потужністю від 9 д більше 100 кВт. Підібрати відповідний по потужності і іншим параметрам котел SWaG можна скориставшись фільтрами які є в інтернет-магазинах.

Котли SWaG

За допомогою фільтрів можна легко вибрати відповідний котел

Одним з офіційних постачальників котлів SWaG в Україні є інтернет-магазин прометей.com.ua. Тут можна купити твердопаливні котли з доставкою такими перевізниками як Нова Пошта, УкрПошта, Делівері, Міст-Експрес та іншими. Котли SWaG тут реалізуються з офіційною гарантією від виробника.

Алгоритм роботи котла

Більш детально алгоритм роботи котла тривалого горіння SWaG, представлений наступними процесами:

 1. Після здійснення запуску твердопаливного котла SWaG, починає горіти верхній шар палива.
  2. Весь масив палива стискається під тискам нависає зверху телескопічного поршня з пальником.
  3. Через камери упускающего поршня відбувається надходження до верхніх шарів повітря, необхідного для організації ефективного процесу горіння палива.
  4. По ходу прогорання шару поршень під своєю вагою опускається нижче, до наступного шару, і продовжує постачати киснем вже верхівку паливної маси.
  5. згенерувати в камері спалювання тепло передається на систему теплообмінника.
  6. Відбувається процес нагріву теплоносія в теплообміннику, що призводить до роботи опалювальної системи.

Подача повітря через пресує паливо поршень з пальником відбувається внаслідок нагнітання в систему поршня повітря спеціальної турбіною (нагнітає вентилятора), який проводить забір повітря з зовнішнього середовища котла та точково розподіляє його по поверхні палаючого шару палива.

Теплообмінник

Теплообмінник твердопаливного котла SWaG представлений у вигляді «водяної сорочки» – робота котла полягає в дії двох циліндрів, перший (камера спалювання) поміщений в другій (циліндр корпусу з теплоносієм між стінками циліндрів). Так, по всій поверхні стінок внутрішнього циліндра (камери спалювання палива, де відбувається генерація тепла) відбувається процес теплообміну, при якому нагрівається вода в казані.

У колосниковую частина котла також проводиться подача повітря за спеціальною трубі.
Важливо відзначити, що котел забезпечений системою попереднього нагрівання повітря до його подачі в топку твердопаливного котла.

Котел обладнаний панеллю керування, яка задає необхідний користувачеві режим роботи автоматиці. Вона аналізує температуру і процес горіння палива і виробляє регулювання роботи нагнітає вентилятора.

Твердопаливний котел SWaG

Підключений твердопаливний котел SWaG

Котли SWaG можуть повноцінно функціонувати і без подачі електрики.

SWaG – твердопаливні котли тривалого горіння

Тривалість горіння палива в котлі SWaG з одного завантаження досягає 2 доби (дрова) і 5 діб (вугілля). Такі показники говорять про справедливе присвоєння назви таких котлів тривалого горіння.

SWaG – одноконтурні твердопаливні котли тривалого горіння, що дозволяє задіяти їх для забезпечення теплом системи опалення приміщень. Котли відмінно орієнтовані на стабільну, економічне і ефективне опалення житлових будинків, дач, магазинів, складів, промислових приміщень і т. Д.

Матеріал виготовлення таких опалювальних пристроїв – високоміцна, жаростійка і товста котельна сталь. Виробником надається гарантія на 5 років експлуатації котла.

(Visited 753 times, 1 visits today)