Установка плінтусів на стільницю

         

Плінтус – найважливіший компонент кухонного гарнітура, він буває будь-якої форми і габаритів, може монтуватися різними методами, але його наявність – умова обов’язкова. Установка плінтусів на стільницю допоможе попередити потрапляння сміття між стільницею і стіною, гарантуючи герметичність, створити плавний перехід від столу до стін, забезпечуючи гідний зовнішній вигляд кухні в цілому.

Що таке кухонний плінтус?

До складу класичного плінтуса входить направляюча, яка кріпиться до стіни або стільниці, і пластини, надягають на направляючу, в конструкції якої є паз, де фіксується пластина. У кутах і на торцях ставляться заглушки і куточки, що гарантують цілісність вироби. Основні призначення плінтуса – запобігання затікання води, герметизація стиків, ізоляція від вогкості кухонних ящиків і фасадів.

Кухонний плінтус на стільницю

Кухонний плінтус на стільницю

Правила вибору плінтуса для стільниці:

– матеріал. Бажано, щоб матеріал плінтуса максимально поєднувався з матеріалом, з якого зроблений стіл. Для стільниці з натурального дерева або ДСП хорошим вибором стане дерев’яний плінтус, для стільниці з каменю (штучного / природного) підійде металопластиковий або мармуровий плінтус. Нержавіюча сталь добре виглядає разом з алюмінієвим плінтусом. Найбільш затребувані матеріали для плінтусів – алюміній і пластик. Вони володіють стійкістю до механічного впливу, водонепроникність і універсальністю. Додатковий плюс: вибір колірних рішень плінтусів з пластика дуже широкий, тому є можливість підібрати моделі на будь-який смак і гаманець. Окрема розмова – моделі з кабель-каналами. Відмінний варіант, якщо потрібно сховати провід від побутової техніки в плінтус;

– форма. При виборі слід орієнтуватися на розмір (ширину) щілини між стіною і стільницею. У продажу є плінтуси трикутні і прямокутні, плоскі і опуклі – тут потрібно виходити від стану стін, якщо вони нерівні, краще віддати перевагу гнучкі моделі.

Вибір плінтуса для стільниці

Вибір плінтуса для стільниці

Установка пластикового плінтуса на клей:

– зробіть заміри параметрів стільниці, визначтеся з числом куточків і заглушок;

– підготуйте поверхню стику: знежирте і очистіть від пилу;

– розділіть планку плінтуса на пластикову основу і накладку-засувку, відміряйте необхідний шматок планки і відріжте його ножівкою;

– нанесіть клей на прилеглі до стільниці і стінки поверхні;

– приклейте плінтус, встановіть внутрішній куточок;

– відміряйте довжину декоративної панелі, відріжте засувку, заведіть панель під куточок, натисніть і замкніть;

– повторіть процедуру для всіх ділянок панелі по периметру;

– по краях плінтуса встановіть торцеві заглушки.

Важливо: використання герметика унеможливлює швидкий демонтаж плінтуса, тому якщо планується в майбутньому часто відсувати стіл від стіни, то застосовувати силікон не рекомендується.

Установка кухонного плінтуса на клей

Установка кухонного плінтуса на клей

Установка плінтуса на саморізи:

– відміряйте розміри стільниці, намітьте місця кріплення і підберіть потрібний за розміром плінтус;

– прикріпіть основу плінтуса на саморізи (кріпити строго горизонтально);

– встановіть декоративний профіль, торцеві заглушки, куточок і сполучні елементи;

– обробіть герметиком місця монтажу сполучних елементів і заглушок, з’єднання столу і плінтуса для забезпечення якісної герметичності.

Установка пластикового плінтуса на саморізи

Установка пластикового плінтуса на саморізи

(Visited 1,707 times, 1 visits today)