Ванни з натурального каменю

         

Один з найпростіших способів, щоб бути вдома якомога ближче до природи це внести натуральні матеріали в інтер’єр, такі як камінь, дерево або скло.

Зупинимося на кількох вишуканих пропозиціях для ванни з натурального каменю – рішення, яке відкриває нові горизонти і змінює концепцію, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, серед природи.

Одне з основних правил при виборі такої ванни для ванної кімнати є розміщення її в потрібному місці. Сама по собі ця масивна конструкція робить акцент, навколо якого повинні бути побудовані всі інші елементи в приміщенні. Вибираєте ви дуже світлу або темну модель, всі ванни з натурального каменю є досить масивними і є значущим елементом в просторі. Мінімалізм навколо кам’яної ванни є обов’язковим елементом.

Ванна з натурального каменю

Ванна з натурального каменю

Дизайн і камінь

Сучасні ремонти дають дуже широкий спектр можливостей при виборі дизайну, типу матеріалу, прикрас та композицій. Модні тенденції показують схильність до поєднання натуральних компонентів. Так що не соромтеся об’єднати ванну з каменю з умивальником з дерева і скляну перегородку в кімнаті.

Особливо красивими і ефектними є ванні кімнати на відкритому повітрі. Серед зелені і чистого повітря занурення у ванну перетворюється на справжнє задоволення.

Для того, щоб зробити акцент на ванній з натурального каменю, ви можете помістити її в середину кімнати, злегка піднявши імпровізований подіум або просто на гладкий мармур, чи шикарний якісний ламінат.

Дизайн ванної кімнати з ванною з каменю

Дизайн ванної кімнати з ванною з каменю

Освітлення в ванній кімнаті

Освітлення в приміщенні також важливе для того, щоб досягти оптимального результату. Ніжне приглушене світло створить відчуття романтики і інтимності. Ніжність можна добитися і за допомогою вбудованого LED панно або просто зробити максимальний доступ сонячного світла в ванну кімнату.

Природне освітлення в ванній кімнаті

Природне освітлення в ванній кімнаті

Висновок!

Не соромтеся розміщувати ванну з натурального каменю у вашому домі. Цей вибір забезпечить вам унікальні моменти відпочинку.

(Visited 1,776 times, 1 visits today)