Важливі речі, які потрібно знати при виборі ванни

         

Ванна це не розкіш, а з точки зору здоров’я це необхідність. Доведено, що прийняття ванни один раз в тиждень стимулює процеси відновлення організму. Тому при плануванні ремонту ванної кімнати її не слід забувати. Багато людей відмовляються від установки ванни через ціни, а також намагаючись заощадити місце, яке вона займає – правда в тому, що є багато недорогих пропозицій, що дозволяють встановити ванну навіть в маленькому приміщенні.

Що важливо знати при виборі ванни

Майте на увазі, що купівля і установка ванни зазвичай дешевше, ніж установка душової кабіни. Подумайте про це, перш ніж приймати остаточне рішення. Не позбавляйте себе ванни, тому що вона приносить здоров’я, розслаблення і задоволення (особливо для двох).

Давайте розглянемо те, що важливо знати при виборі ванни.

Сучасні ванни виготовляються з трьох основних матеріалів:

Акрилові ванни

Це легкий матеріал володіє високою міцністю і щільністю. Якісні ванни виготовлені з акрилу, який являє собою сімейство склопластику. Існує велика кількість акрилових покриттів для ванн, що дозволяє легко мити їх після використання, а також вони мають антибактеріальні властивості. Окремо стоять акрилові ванни користуються популярністю у власників великих ванних кімнат, так як вони підходять для установки в середині кімнати. Якісні ванни також оснащені протиковзким покриттям. Основні переваги акрилових ванн полягають в тому, що вони наповнюються набагато тихіше, максимально зберігають тепло і можуть бути виготовлені в нестандартних формах. Крім того, на акрилові ванни надається велика гарантія. Ще однією важливою перевагою акрилових ванн є те, що вони можуть бути оснащені гідро і аеромасажем.

Акрилова ванна

Акрилова ванна

Сталеві ванни

Це найдешевші пропозиції на ринку, слід підкреслити, що вони зроблені не з нержавіючої сталі, як думають деякі споживачі. Добре те, що вони бувають різних розмірів, в тому числі маленькі, для сидіння, довжиною 100 см. Зазвичай сталеві ванни мають товщину 2,4 мм.

Чавунні ванни

Вони практично вічні, тому що чавун – надзвичайно міцний матеріал. Їх недоліком є ​​тільки велику вагу і висока ціна. Якщо вони гарної якості, то можуть служити вам протягом довгих років. Класичні, окремо розташовані ванни для ніг, які встановлені в середині ванної кімнати, як правило, зроблені з чавуну.

Розміри і форми ванни

З точки зору розмірів і форми, акрилові ванни можуть надати найбільшу різноманітність, так як їх набагато простіше виготовити. Вони можуть бути нестандартними, для розташування в кутку, а також з вигинами для тіла або спини. Сталеві і чавунні ванни таким розмаїттям не виділяються.

Спосіб установки

Існує три способи установки ванни: перший – для окремо вартих ванн, в яких підлогу кімнати повинен бути попередньо підготовлений для зливного отвору, а також магістралей для холодної і гарячої води. Важливо – це робиться до укладання плитки!

Другий можливий спосіб установки ванни – вбудований. Установка може бути в підлозі, якщо це дозволяє простір приміщення. При такій установці важливо правильно підвести труби гарячої та холодної води. Слід пам’ятати, що необхідно оглядовий отвір, через яке можна отримати доступ до сифона і каналізації під ванною.

Третій спосіб використовується для кутових ванн. Такі ванни кріпляться до стіни, а передні стінки закриваються панелями, які легко можна зняти і отримати доступ до основних вузлів каналізації.

Переваги та недоліки різних типів ванн

Чавунні ванни дорогі і важкі, але з іншого боку, вони майже вічні. Акрилові ванни легкі і різноманітні, але їх вартість значно вище, ніж у сталевих ванн. Сталеві ванни є найбільш доступними, але не пропонують широку розмаїтість форм.

На що слід звернути увагу

По-перше, це якість покриття. Відомі виробники пропонують антибактеріальну і не ковзне покриття для ванни з великим терміном служби. Слід оцінити аксесуари, такі як ручки і підголівники.

Деякі моделі можуть бути оснащені такими функціями:

Джакузі

Тут слід звернути увагу на якість насосів, які повинні бути тихими. Щоб насос був безпечним, він повинен бути обладнаний запобіжним клапаном. Для джакузі ви можете вибрати колір, розмір і розташування насадок. Великі насадки дозволяють направляти і регулювати потужність масажною струменя.

Гідромасажна ванна

Важливим елементом є насос, який качає тепле повітря і подає його в воду. Сопла розташовані в нижній частині ванни і мають невеликий діаметр. Такий вид масажу особливо підходить людям, які недостатньо рухаються, тому що лімфа в організмі людини не перекачується з серця, а рухається тільки м’язами.

Комбіновані масажні ванни

Комбінація гідромасажу і аеромасажем зазвичай досягається за допомогою двох насосів. Насадки для комбінованих ванн роздільні. Існують також високоякісні повітряно-водяні системи, які об’єднують обидві функції з одним насосом.

Перш ніж вибрати масажну систему, важливо перевірити, яку захист вона пропонує – чи є блокування при зупинці води і автоматична зупинка через певний час. Крім того, ви можете вибрати нагрівальну систему масажу, яка підтримує бажану температуру води.

Вибір якісної і зручною ванни дозволить вам не тільки підтримувати фізичне здоров’я, але і досягти душевного спокою.

(Visited 706 times, 1 visits today)