Важливість систем управління запасами і складом для бізнесу

         

Для підприємств, що займаються виробництвом, зберіганням і відправкою клієнтам великих обсягів продукції в будь-який момент часу, інвентаризація є унікальною проблемою, що забезпечує вам максимально можливий статус. Знання того, які запаси в даний час продаються, а також, скільки виробляється і скільки у вас продукції на даний момент на зберіганні, – все це є частиною того, що буде найкраще для вашого бізнесу. Незалежно від типу товарів, які ви зберігаєте і відправляєте, збереження мізерного запасу буде означати менші накладні витрати і більший прибуток в кінці дня.

Компанія GE має більш ніж 30-и річний досвід виробництва високопродуктивних вбудованих комп’ютерних платформ для промислового застосування – індустріальних комп’ютерів (iPC). Якщо ввести в рядок пошукової системи запит “индурстриальные компьютеры Emerson” то радимо вам, серед запропонованих сайтів, відвідати сайт компанії «Indusoft-Ukraine». На сьогоднішній день компанія займає лідируючі позиції на ринку цифрової трансформації і має високий рівень компетенції в створенні автоматизованих систем оперативного управління виробництвом.

Важливість систем управління для підприємства

Однак, вивчаючи підсумки, ви побачите, що якісне управління запасами має так багато змінних, що воно може стати важливим фактором. Для кожного товару, який ваша компанія виробляє, відвантажує і зберігає, вам необхідно стежити за тим, скільки запасів у вас є і де вони знаходяться. З максимально можливою оцінкою створюваних вами продуктів ви зможете визначити тенденції в своєму інвентарі і отримати уявлення, необхідне для подальшого коригування тенденцій в майбутньому, щоб максимізувати обсяг виробництва і звести до мінімуму втрати.

Система управління запасами

Управління запасами – це система, яка в основному пов’язана з відстеженням всього запасу компанії, поки він належить їй. Це стосується предметів, які лежать на полицях, на складах і знаходяться в дорозі. Після того, як предмет проданий, він більше не належить компанії і стає виручкою, а не товарно-матеріальними запасами.

Управління запасами необхідно для бізнесу, тому що воно дозволяє їм відслідковувати товари, які продаються, а також товари, які не продаються. Аналізуючи, скільки одиниць конкретного продукту є в наявності, система управління запасами дозволяє компанії приймати більш обґрунтовані рішення про те, яких продуктів їм необхідно виробляти більше, а які перестати виробляти.

Простіше кажучи, системи управління запасами – це метод, за допомогою якого компанія відстежує дані управління запасами. Спочатку дані інвентаризації збиралися на фізичних таблицях. Коли технології стали більш поширеними, багато компаній перемкнулися на цифрові таблиці і методи більш швидкої і ефективної передачі інформації про інвентаризацію.

Однак сьогодні найрозумніший спосіб управління запасами – це використання спеціалізованого управління програмним забезпеченням, яке може автоматично відстежувати запаси і включати такі функції, як автоматичне оформлення замовлень. Інвентаризація навіть для компанії середнього розміру занадто велика і складна, щоб не допускати можливих помилок, тому пошук партнера, здатного використовувати оновлену і з’являється технологію, буде тримати ваші методи управління запасами попереду і випереджати конкурентів.

Система управління складом

Складування аналогічно управлінню запасами в тому сенсі, що воно має справу з запасами, які компанія довіряє складського відділу або партнеру, але складування представляє собою комплексну систему, фокусується на загальній картині в межах ряду складських приміщень. Система управління складом включає в себе систему управління запасами, яка використовується організацією, але управління запасами – це тільки один процес в системі, в той час як управління складом має включати більше елементів системи постачання, інвентаризації та складування.

Для чого потрібна система управління складом

Складування включає в себе доставку і отримання предметів зі складських приміщень, порядок розміщення товарів на конкретному складі і спосіб розміщення працівників в графіку операцій для складу. Наприклад, управління запасами повідомить компанії, скільки одиниць продається і переміщається і як швидко, щоб вони могли прийняти обгрунтоване рішення про подальше виробництві. Складування – це більш пильний погляд на процес, який охоплює, як товари працюють в системі складу. Наприклад, товари з високою швидкістю обороту на складі будуть розміщені в найбільш зручному місці, щоб мінімізувати втрати часу, а інструменти регулярної звітності допоможуть партнеру зі складування визначити області, в яких вони можуть підвищити ефективність.

(Visited 543 times, 1 visits today)