Водостійкий ламінат SPC – підлогове покриття майбутнього

         

Водостійкий ламінат SPC – новий вид вінілового покриття китайського виробника StoneFloor. У 2017 році відбулася його презентація, яка викликала великий інтерес у споживачів. У 2018 році продукт надійшов на Російський ринок, де покупці вже встигли оцінити його унікальні якості.

Склад і властивості нового матеріалу

Абревіатура SPC позначає кам’яно-пластиковий композит. Цей ламінат зовні не відрізняється від традиційної паркетної дошки або ламінованої. Він декоративний, простий в укладанні і догляді.

Склад ламінату SPC

Склад ламінату SPC

Експлуатаційні властивості матеріалу визначаються структурою, складом і технологією виробництва. Базова частина тонкої – 4,5 мм – ламелі це спресована суміш порошку кальцію, полівінілхлориду і стабілізаторів. Зверху нанесені декоративні і захисні шари з високоміцних полімерів.

Завдяки біологічній інертності SPC не схильний до руйнівної дії води і коливань температури. Покриття дозволено експлуатувати від -15 ° С до + 65 ° С.

Крім абсолютної водостійкості матеріал має такі властивості:

  • високою зносостійкістю, яку забезпечує зовнішня плівка з поліуретану і корунду алюмінію;
  • ударостійкістю, завдяки композитній основі;
  • прекрасну звукоізоляцію, знижує акустичні шуми на 20 дБ;
  • екологічною чистотою на рівні Е1 – найвищого критерію в Європі за кількістю формальдегідів які виділяються;
  • сумісністю з системою “тепла підлога” за рахунок низької теплопровідності;
  • пожежостійкість, відсутністю задушливих шкідливих газів при нагріванні до критичних температур.

Підлогове покриття SPC комфортне при дотику. Пружна еластична поверхня знижує ризик падінь і травм.

Композитний ламінат стійкий до впливу лугів або кислот, не схильний до утворення здуття, пошкоджень від ударів.

Монтаж

Укладання покриття здійснюється аналогічно монтажу звичайного ламінату. Замкова система Unilin дозволяє з’єднувати панелі як замкненням, так і стикуванням з підбиттям молотком через накладку. На підлозі розстеляють підкладку з пробки або спіненого поліетилену, елементи укладають по черзі, дотримуючись зміщення поперечних стиків відносно один одного не менше 30 см.

Клей при монтажі не застосовується. Жорсткість і довговічність покриття гарантується геометричній стабільністю елементів, надійним замковим кріпленням.

Застосування

Сукупність якостей нового матеріалу дозволяють використовувати його в приміщеннях з підвищеною вологістю – кухнях, ванних, санвузлах.

Завдяки зносостійкості і протиковзким властивостям поверхні обробка композитним ламінатом рекомендується в місцях з високою прохідністю – лікарнях, школах, адміністративних або офісних будівлях.

SPC можна укладати не тільки на підлогу, але і облицьовувати їм стіни. Дизайнери розробили колекції з імітацією дерева, бетону, керамічної плитки.

Можна стверджувати, що ламінат SPC – підлогове покриття майбутнього. При його виробництві не використовується деревина, природні ресурси планети не виснажуються. До того ж композитний матеріал придатний до вторинної переробки, що покращує екологічну обстановку.

(Visited 1,329 times, 1 visits today)