Ворота на пульті – різноманітність видів

         

Всі знають про ті часи, коли ми дивилися американські фільми, і там показувалися сцени, як головний герой, не виходячи зі свого автомобіля, заїжджав в гараж, ворота яких відкрив прямо з салону, використовуючи спеціальний пульт дистанційного керування. Час не стоїть на місці, тому такі технології є зараз і в нашій країні. Відтепер кожен може встановити собі автоматичні ворота на гараж або у двір, бо тепер це зовсім не розкіш, а буденна необхідність.

Зміст:

1. Види воріт.

2. Секційні ворота.

3. Відкатні ворота.

4. Багато чого іншого.

На ринку вищеперелічених воріт представлено широкий вибір даних моделей та видів. Наприклад можна перейти на сайт https://vorota-shop.com.ua та оглянути каталог. А скільки їх зараз рекламують? У підсумку, через таке різноманіття видів, з’являються питання щодо вибору, купівлі та встановлення таких воріт.

Види воріт

Автоматичні ворота можна віднести до декількох видів взалежності від їхнього призначення. Наприклад, є ворота, які можна використовувати тільки в побутових потребах. Такі ворота встановлюються в гаражах, заміських будинках і т. п. а є ворота, які дуже активно використовуються в цілях промисловості. Тепер спробуємо їх розділити за типами: автоматичні гаражні ворота (що складаються з секцій) і автоматичні в’їзні ворота (подібні звичайним воріт).

Секційні ворота

При встановленні секційних воріт, потрібно заздалегідь знати, в яких саме умовах вони будуть експлуатуватися. Бажано встановлювати їх там, де агресивне навколишнє середовище, тому що звичайні внутрішні ворота можуть вийти з ладу, наприклад через корозію (яка в свою чергу проявляється через підвищеної вологості) або через хімічні речовини та домішки. Ми згадали про це, оскільки будь-які секційні ворота покриваються захисними засобами, лаками чи фарбами, аж до найдрібніших внутрішніх механізмів. Найчастіше такі ворота виходять із заводу покриті шаром цинку досить високої товщини майже в 25 і вище мкм.

Секційні гаражні ворота з приводом-двигуном

З огляду на наші умови (умови країн пострадяеського простору) ворота виготовляються з щільного металу, чия товщина часто не менше 2-3 мм. Це збільшує термін експлуатації і міцність воріт. Таким чином, секційні (гаражні) ворота – це ідеальний вибір для будь-яких приміщень.

Відкатні ворота

Тепер поговоримо про відкатні ворота, які вже встановлюються поза приміщеннями. Зазвичай у широкому паркані, щоб був простір для відкату таких воріт вліво або вправо. Такі ворота можуть розчинятися по рейці або завдяки спеціальній рамній конструкції. Але другий варіант кращий за перший, тому що така конструкція не піддається зовнішнім сезонним загрозам (обмерзання рейки).

Автоматичні відкатні ворота – надійний і зручний вид вуличних воріт

Рамні відкатні ворота дуже міцні, завдяки тому, що їх надійність забезпечується подвійними блоками роликів, які в свою чергу переміщуються в спеціальній балці. А баланс зміщення системи забезпечується правильним розташуванням цих блоків на конструкції.

Багато іншого

Так само на ринку можна зустріти безліч інших видів автоматичних воріт. До таких воріт відносяться: ролокасети або рольставні, шлагбауми та хвіртки. Особлива роль віддається ролокасетам, які з кожним роком набирають все більшої популярності через збільшення криміналу в містах. Собою вони представляють конструкцію ламелей – планок, які з’єднані між собою і згортаються в рулон всередині спеціального короба. Ролокасети можна встановити майже на все: вікна, двері, інші отвори. Їхня велика популярність говорить про їхню якість захисту.

Ну а про шлагбауми говорити взагалі нема чого, тому що простими людьми вони застосовуються дуже рідко, і  не надають хорошої безпеки. Це швидше просто формальність, ну принаймні: дуже хороший тимчасовий знак заборони проїзду.

Шлагбаум для парковки

А ось автоматичні хвіртки, так само як і відкатні ворота, встановлюються в будинках. Вони дуже зручні, і в принципі, як і відкатні, мають невеликі двигуни, які змушують їх відчинятися. А ось куди вони будуть це робити – всередину або назовні, вибирати Вам.

(Visited 803 times, 1 visits today)