Все, що ви хотіли знати про меблі на замовлення

         
Обстановка житла може бути різною – в плані стилю, використовуваних матеріалів, якості і бюджету. Якщо ви вирішили створити індивідуалізований інтер’єр, зверніть увагу на меблі від виробника. Великий вибір моделей, матеріалів, широкий діапазон цін, можливості для індивідуального проектування – тільки основні переваги даної схеми.

Чи не можете знайти в продажу ідеальні шафи, гарнітури або готові спальні? Якісні меблі на замовлення в допоможе вирішити цю проблему. З доступними варіантами запрошуємо ознайомитися на сайті https://3s.rv.ua .

Переваги меблів на замовлення

Все, що ви хотіли знати про меблів на замовлення

Меблі на замовлення часто коштують дорожче ніж готові, проте це не завжди так. У деяких випадках різниця не суттєва, в інших її в принципі немає. Зате переваг у меблів на замовлення дуже багато:
  • Практичність – в готовому проекті будуть враховані всі ваші побажання, параметри та особливості приміщень;
  • Раціональне застосування площі – це актуально для будинків з оригінальними плануваннями, для невеликих кімнат, гарнітури гармонійно впишуться в простір і не перенавантажуватимуть його, а шафи стануть точно в нішу;
  • Привабливий дизайн – за рахунок великого вибору матеріалів, відтінків ви отримаєте оригінальні меблеві рішення, які гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр, обмежень немає (тільки ваша фантазія);
  • Широкий діапазон цін – дорого, дешево чи оптимально, дивіться самі, в цілому варіанти можливі будь-які.
Недорогі меблі на замовлення виготовляються з відповідних матеріалів – МДФ, ЛСДП, пр., але на меблевій фурнітурі перевірені виробники не економлять. Є преміальні лінійки, для виготовлення яких використовується масив деревини, шпон цінних порід.
Дизайнерські проекти найдорожчі, їх ціна складається, в тому числі з розробки унікальних конструкцій, декорів. Головне – великий вибір , де кожен покупець зможе зупинитися на оптимальному для себе варіанті.

Особливості вибору

Кухні, вітальні, дитячі, спальні гарнітури під замовлення виготовляються з урахуванням індивідуальних побажань до кінцевого результату. Від того, наскільки точно ви зможете сформулювати свої вимоги, побажання до проекту, буде залежати його відповідність поточним запитам.

Подивіться приклади меблів в журналах по дизайну інтер’єрів – можливо, щось припаде до душі, і ви зможете озвучити виробнику конкретний запит. Ескізи для роботи підійдуть ваші, але, якщо їх немає, довірте завдання розробки проекту фахівцям. Погоджень робиться стільки, скільки потрібно, щоб готовий результат на 100% відповідав вашим побажанням.

Виберіть матеріал – це можуть бути красиві, але бюджетні панелі МДФ, ЛСДП, ДСП або дорогий масив. На фурнітурі економити не варто в принципі, оскільки вона визначає довговічність меблів і її зручність в експлуатації.

(Visited 747 times, 1 visits today)