Види утеплення дому

         

Часто можна помітити, як власники маленьких квартир заздрять тим, хто має власний приватний будинок, адже там багато місця, красивий невеликий сад, альтанка і багато чого іншого. Але власники приватних будинків теж стикаються з деякими проблемами. І однією з цих проблем є утеплення, яке необхідно провести, щоб уникнути надмірної оплати за опалення або електроенергію.
Якщо добре розібратися в цій темі, то цей процес можна зробити навіть самостійно.

Варіанти теплоізоляції будинку

Сьогодні існує два методи, які частіше за інших використовуються для утеплення будинку:

  • Вентильований фасад;
  • Багатошарова система.

Відрізняються вони лише матеріалами, які використовуються для будівництва.

Про пінопласт як про основний матеріал для утеплення

Пінопласт є найпоширенішим матеріалом при зовнішній теплоізоляції будинків. Багато хто помилково вважає, що він – спокуса для мишей, але це далеко не так. Перш, ніж почати утеплення, слід правильно підготувати стіни, тобто вирівняти їх і позбутись кривих моментів. Другим етапом підготовки до утеплення буде очистка стін. Потрібно очистити стіни від фарби або інших елементів покриття і прогрунтувати всю поверхню. Якщо Вам потрібен екструдований пінополістирол для утеплення будинку рекомендуємо скористатися посиланням https://ganok.com.ua/teploizolyatsiya/penopolistirol/.

Схема утеплення фасаду пінополістиролом

Схема утеплення фасаду пінополістиролом

Багатошарова система

Такий вид утеплення ділиться на наступні етапи: підготовка, установка утеплювача, армування і оштукатурювання. Про підготовку стін уже згадувалося, а тепер про те, що ж робити з пінопластом. Цей матеріал кріпиться до стіни на особливу суміш, а закріплюється за допомогою зонтичних дюбелів. Для процесу армування добре підходить пластикова сітка, на яку слід нанести два шари штукатурки. Після того, як всі роботи будуть завершені, можна декорувати стіни спеціальними фарбами.

Вентильований фасад

Вентильований фасад – це багатошарова система, яка має деякі відмінності з попереднім типом утеплення. Розділяють такі етапи проведення робіт по установці вентильованого фасаду: підготовка поверхні, установка несучих і ізолятора, проведення монтажних робіт гідробар’єру і, останній етап, обробка. Як видно, важлива відмінність цих двох систем полягає в тому, що вентильований фасад має гідробарьер. Що стосується несучих, то тут можна використовувати як дерев’яний брус, так і профіль.
Підводячи підсумок, можна знову зробити акцент на тому, що існує два основних варіанти утеплення будинку, кожен з яких має свої особливості. Рівень якості безпосередньо залежить від рівня складності, тому оцінивши обидва методи, можна прийти до конкретного висновку.

(Visited 827 times, 1 visits today)