Використання пластику в кухонному інтер’єрі

         

У багатьох людей виникає проблема яким матеріалом обробити свою кухню. Камінь і масив дорогі матеріали для багатьох людей, тому для меблів і облицювання кухні використовують штучні матеріали. Одним з таких часто вживаних матеріалів і став пластик. Застосовуючи його можна отримати здешевлення виробів, причому не залежно від того який у нього стиль, колір і форма. Пластикові предмети добре гармонують з каменем, склом і деревом, в такому випадку формується сучасність і унікальність інтер’єру.

Переваги застосування пластика

Існують довговічні і безпечні полімери, які зберігають первісну форму навіть при зміні температури. Раніше втрачені позиції знову займають меблі та посуд із пластику. Дизайнери часто застосовують пластик при проектуванні кухонних гарнітурів і декоративних елементів до них.

Пластик легкий, міцний і надійний матеріал. Його часто застосовують для обробки кухні-приміщення з дуже мінливою температурою і вологістю. Елементи зі скла можна замінити пластиком, так як пластик є матеріалом небитким. Поверхня з металу так само, як правило, може бути замінена на пластик. Під впливом води поверхні меблів намокають і розшаровуються, але з пластиковими це не відбувається.

Для меблів з пластика не потрібен складний дорогий догляд. Для догляду за пластиковими меблями не потрібні особливі миючі засоби та багато часу і зусиль. Має значення, щоб пластик був добротний і якісний.

Виробники, без зайвих затримок, надають споживачеві величезну кількість каталогів, які наповнені різноманітними моделями, причому залишається можливість виготовити на замовлення типовий проект.

Прозорий пластик для кухонного гарнітура

Такий гарнітур не займе багато місця, причому створюється відчуття, що меблі невагомі, вільна зона візуально збільшується. Вони знаходять застосування при створенні практично будь-якого стилю. Наприклад, для стилю кантрі має місце створення орнаментів, для яких застосовують прозорий або напівпрозорий, гладкий або шорсткий, матовий або димчастий пластик.

Підсвічування кухні

Підсвічування кухні

Досягнення повітряного ефекту можливо завдяки тому, що пластик прозорий і обрамлений металевим профілем. Барна стійка і стільці зі зручними і високими спинками, прозорий фасад і стільниця користуються величезною популярністю. Прозорі фасади можна застосувати для верхньої частини кухонного гарнітура. Цим добиваються поліпшення зорового сприйняття шаф і створюється привід підтримувати ідеальний порядок. Якщо використовувати однотонну або різнокольорову підсвітку всередині шаф, то це дозволить повністю змінити те, як сприймається кухня у вечірній час.

Кольоровий і імітуючий пластик на кухні

Пластик представлений величезним кольоровим вибором: тут і яскраві насичені фарби, і пастельні тони. Поверхня може бути глянцевою, матовою, гладкою і структурної, однотонної і мати різні малюнки.

Пластикова кухня

Пластикова кухня може бути виконана в будь-якому кольорі

Щоб створити життєрадісний дизайн використовують яскраві кольори. У разі докучання яскравих кольорів, можна замінити тільки фасади, а не всі меблі. Якщо воліють пластик, але є бажання в інтер’єр додати дерево або метал, то в цьому випадку користуються імітацією обробки. В результаті виходить виріб з химерною, але міцної формою, що імітує дерев’яне покриття. Це додасть інтер’єру особливу родзинку.

Практичність будівельного матеріалу для кухні

Випускається не тільки пластикові меблі, але і відбувається виготовлення чудових панелей, якими обробляються стіни і стелі. Їх відрізняє чудовий естетичний вигляд, різноманіття гами кольорів, простота очищення і легкий догляд, довговічне використання. В якості оздоблювального матеріалу панелі відрізняються порівняно невисокою вартістю, при цьому монтаж виконується нескладно і без сторонньої допомоги. Для матеріалу панелей не страшно температурний вплив і вологе, не вбирається жир. Т. е. Можна зробити висновок, що панелі з пластика ідеальні для кухонної обробки.

Декор і посуд

Посуд із пластику виглядає привабливо і він зручний в експлуатації. На сьогоднішній день пластиковий посуд випускається широким асортиментом. Випуск тарілками і чашками не обмежується, посуд представлений вазами, келихами, цукорниця з імітацією кришталевих візерунків. Якість імітації настільки висока, що визначити її можна тільки на дотик.

(Visited 831 times, 1 visits today)