Фронтальні навантажувачі – Японські, Корейські, Німецькі

         

На сьогоднішній день в межах міста все частіше використовується таке обладнання як невеликі фронтальні навантажувачі імпортні, потужність двигуна яких не перевищує 130 л. с. Пов’язано це з тим, що дана спецтехніка може не тільки використовуватися при будівельних роботах, а й самостійно пересуватися по щільно забудованому місту.

Завдяки тому, що розміри фронтальних навантажувачів імпортних досить компактні, вони спокійно можуть пересуватися по звичайних дорогах. Найбільш широким попитом такі навантажувачі користуються в комунальному господарстві, а також у дорожньо-будівельних і будівельних компаніях.

Серед всіх відомих фірм-виробників навантажувачів найбільш широкого поширення набули фронтальні навантажувачі імпортні з Японії, Німеччини, Кореї та Польщі.

Новий роторний мотоблок Oleo-Mac MH 198 RКS є ідеальним рішення для городників, дачників, що мають значні робочі навантаження, наприклад, квітковими або овочевими садами, а також середніми або навіть більшими ділянками землі.

Японські навантажувачі

Японський навантажувач

Японський навантажувач

Японські фронтальні навантажувачі останнім часом стали найбільш популярними серед решти імпортної спецтехніки, оскільки мають досить високу якість і тривалим терміном експлуатації. Від таких же машин європейського зразка фронтальний навантажувач Японія відрізняється пристроєм електроніки і різними сучасними нововведеннями. При цьому ціна на нові навантажувачі з Японії істотно нижче, а якщо взяти японський навантажувач б / у, то його сміливо можна поставити в один ціновий ряд з новими болгарськими машинами. До основних переваг, якими наділені японські фронтальні навантажувачі, можна віднести надійність, досить великий робочий ресурс і той факт, що даний навантажувач при виході з ладу цілком підлягає ремонту. Відмінними рисами навантажувача японського виробництва є також те, що в порівнянні з вітчизняними машинами потужність у фронтального навантажувача (Японія) більше, працює набагато тихіше, палива потрібно менше і вуглекислий газ виділяє в невеликих кількостях.

Корейські навантажувачі

Ще одним провідним виробником фронтальних навантажувачів є Корея. Корейські фронтальні навантажувачі використовуються при землерийних роботах, а також для виконання вантажно-розвантажувальних дій з різними матеріалами. Найчастіше областю їх застосування стає, будь-якої склад, будівництво, кар’єр, сільське господарство і под. Виготовлений в Кореї фронтальний навантажувач має досить великий арсенал навісного обладнання, завдяки чому вони і володіють такою багатофункціональністю. Крім того, деякі корейські фронтальні навантажувачі можуть виконувати безліч господарських функцій, ніж позбавляють вас від необхідності придбання різних типів спецтехніки окремо для кожного з видів робіт. Наприклад, в Кореї фронтальний навантажувач може навіть очищати територію від снігу, що в свою чергу дає можливість заощадити на покупці або оренді трактора для аналогічних цілей.

Німецькі фронтальні навантажувачі

Німецький навантажувач

Німецький навантажувач

Тепер давайте подивимося на німецькі фронтальні навантажувачі. Німеччина є одним з найбільших експортерів спецтехніки в усьому світі. Свої фронтальні навантажувачі Німеччина в великій кількості поставляє і на ринки спецтехніки нашої країни. Вони відрізняються досить високою якістю, безпекою для людини і підвищеним комфортом всередині кабіни. Завдяки вдосконаленій системі управління німецькі фронтальні навантажувачі значно скорочують трудовитрати і підвищують ефективність роботи. Сфери їх використання досить різноманітні: фронтальні навантажувачі Німеччини однаково добре справляються як з сільськогосподарськими та лісозаготівельні, так і з будівельними або вантажно-розвантажувальними роботами.

(Visited 891 times, 1 visits today)