Вишукана спальня в стилі шато

         

Милуючись красою оздоблення середньовічних замків Європи, нерідко можна зловити себе на думці про розкішну спальню в аристократичному стилі в своїй квартирі. Стиль шато прийшов до нас з Франції і виражається в величному інтер’єрі, просякнутому атмосферою вишуканості і багатства. Оформити спальну кімнату в такій респектабельній манері можна, однак потрібно докласти певних зусиль. Ми підкажемо, як зробити так, щоб спальня в стилі шато виглядала бездоганно.

Ніжна спальня в стилі шато

Вибираємо ідеальне колірне рішення для спальні

Підбираючи колір спальні в стилі шато, потрібно пам’ятати, що занадто яскравих кольорів в такій кімнаті бути не повинно, навпаки, переважають пастельні тони, з плавними переходами. Ніжно-рожевий, бежевий, білий, колір слонової кістки, а також більш сучасні – м’ятний, ліловий, світло-фіолетовий додадуть такій кімнаті романтичного настрою і одночасно допоможуть витримати інтер’єр в задуманій стилістиці.

Підбір меблів для аристократичної спальні

Вибір меблів – саме відповідальне завдання в плануванні дизайну спальні. Якщо вам треба купити матрац, то рекомендуємо ортопедичні матраци на сайті https://mebcom.ks.ua/matrasi

Задумуючи виконати спальну кімнату в стилі шато, потрібно розуміти, що витрати на придбання всіх необхідних матеріалів будуть немаленькі. Звичайно ясно, що сучасні меблі з переважанням ненатуральних матеріалів, пластику і скла просто не впишуться в розкішний інтер’єр.Для спальні у витонченій французькій манері необхідні тільки дерев’яні меблі, виготовлені з натурального дерева. Ідеальний варіант – меблі ручної роботи, які завжди ексклюзивні і мають високу якість обробки дерева, тому можуть прослужити довгі роки без зміни в зовнішньому вигляді. Мабуть, єдиним недоліком таких меблів є їх висока ціна, однак, потрібно розуміти, що якісні вироби, зроблені руками майстра не можуть коштувати дешево. Ліжко, туалетний столик і комод з різьбленими ніжками в стилі рококо будуть відмінно виглядати в інтер’єрі спальні в стилі шато.Оригінальною деталлю стане невеликий диванчик-канапе, який, наслідуючи приклад французьких королів, можна розташувати біля підніжжя ліжка.

Пастельні тона в стилі шато

Особлива увага до деталей

По-перше, потрібно чітко визначитися з текстилем, який буде використовуватися в декоруванні спальні і підкреслить всю її витонченість і розкіш. Тканини, які будуть задіяні в дизайні спальні повинні виглядати багато,виходячи з цього, шовкові, атласні і оксамитові тканини – краще рішення для спальні в стилі шато. Більше того, в такому інтер’єрі особливе місце займають довгі штори до підлоги, виконані з світлонепроникного матеріалу, тому, плануючи інтер’єр необхідно подбати про якісні карнизи в такій же стилістиці і оригінальних підв’язках для штор.

Штори в стилі шато

По-друге, дійсно аристократичною спальня стане тоді, коли над ліжком встановити ​​балдахін, матеріал виконання якого перегукується з основним дизайнерським рішенням в кімнаті. Також приділіть увагу таким дрібницям як довге покривало, що закінчується на підлозі і безлічі різних за формою подушок, розкиданих біля ліжка.

По-третє, завершуючи дизайн спальної кімнати, розставте яскраві акценти, якими можуть бути великі дзеркала в золотому обрамленні, підсвічники і торшери з золотим напиленням, красива декорована люстра, а також старовинні книги в палітурках, картини відомих художників або їх репродукції.На завершення зауважимо, що тільки правильне поєднання головних елементів спальної кімнати з дрібними деталями зможе створити бездоганний королівський стиль шато.

(Visited 835 times, 1 visits today)