Як освіжити інтер’єр

         

Інтер’єр в якому переважають нейтральні приглушені тони в більшості випадків здається досить нудним і нецікавим. Іноді необхідно додати трохи яскравих деталей, щоб перетворити кімнату. Пропонуємо до вашої уваги ідеї які допоможуть вам легко і швидко освіжити житло.

Спальня з яскравими шторами

Виберіть штори яскравої кольорової гамми. У цій спальні використовуються штори з легкого матеріалу, який пропускає більше сонячного світла, в той час як яскраво-жовтий колір освіжає простір.

Штори як спосіб освіжити інтер'єр

Штори як спосіб освіжити інтер’єр

Декор меблів

Якщо ви шукаєте простий проект декору, який освіжить ваше житло, ви можете прикрасити скляний сервант, використовуючи квіткові шпалери з красивим малюнком як на фото.

Декор меблів

Декор меблів

Яскраві полиці

Використовуючи декоративні елементи одної кольорової гамми на одній полиці такі як чаші, вази, підсвічники, свічки ви можете створити дуже стильний декоративний ефект. Використовуйте яскраві кольори щоб посилити ефект.

Яскраві елементи на полицях освіжають інтер'єр

Яскраві елементи на полицях освіжають інтер’єр

Сонячна кухня

Приведіть сонячне світло в інтер’єр кухні за допомогою аксесуарів і предметів інтер’єру з різними відтінками жовтого. Якщо вам не подобається жовтий колір, виберіть інший яскравий колір, такі як помаранчевий або червоний.

Кухня в сонячних кольорах

Кухня в сонячних кольорах

Печворк

Рукоділля в техніці печворк не тільки освіжить інтер’єр кімнати, але і додасть індивідуальності та надзвичайного відчуття затишку. Також перевагою цього методу є те, що не потрібно витрачати багато грошей для перетворення інтер’єру.

Печворк надає інтер'єру затишку

Печворк надає інтер’єру затишку

Вітальня з яскравими стінами

Не бійтеся додати яскравий ефект стіні в інтер’єрі вітальні. Ви можете купити готову наклейку, яка клеїться на клей або є самоклейкою, чи самостійно пофарбувати стіни.

Яскраві стіни в вітальні

Яскраві стіни в вітальні

Коридор з яскравими шпалерами

Принесіть чудовий акцент в коридор, використовуючи шпалери з яскравими квітковими візерунками. Додайте барвисті аксесуари, такі як записники і олівці для посилення ефекту.

Шпалери в коридорі

Шпалери в коридорі

Висновок!

Ми сподіваємося, що ця стаття дала вам багато нових і корисних ідей і надихнула на створення своїх власних проектів. Не бійтеся експериментувати з різними кольорами текстурами. Ви переконаєтесь, що в кінці кінців завжди отримуєте цікавий результат, навіть якщо він не має нічого спільного з початковою ідеєю.

(Visited 851 times, 1 visits today)