Як побудувати гараж своїми руками

         

Для того, щоб захистити ваш автомобіль від перепадів температури, вологості, сонця, вітру та інших погодних умов, важливо ставити машину в гараж. Якщо з якихось причин його немає, то потрібно дізнатися як побудувати гараж побудувати своїми руками і з яких матеріалів краще зробити приміщення. Щоб споруда не розвалилася, необхідно слідувати декільком рекомендаціям.

Як побудувати цегельний гараж

Часто гараж виступає в якості приміщення для зберігання різних речей, які немає можливості тримати в будинку. Нерідко його облаштовують оглядовою ямою або погребом. Якщо постало питання про будівництво гаража, потрібно визначитися з матеріалом, з якого буде робитися споруда.

На сьогоднішній день вибір будівельних матеріалів досить великий. Це і шлакоблок, піноблок, цегла і метал, дерево, панелі і навіть підручні матеріали або те, що залишилося від будівництва будинку. Самим міцним і довговічним матеріалом вважається цегла. Гараж можна зробити з використанням фундаменту. Але найчастіше зустрічаються розбірні споруди.

Переваги цегли при будівництві гаража

Цегла вважається найміцнішим і надійним будівельним матеріалом. Він має багато позитивних якостей у вигляді:

  • надійності;
  • міцності;
  • довговічності.

Цей матеріал доступний кожному. Але коли приймається рішення зайнятися побудовою гаража самостійно, потрібно знати деякі особливості. Якщо гараж буде робитися тільки для зберігання автомобіля, цілком підійде просте неутеплені приміщення. Але якщо планується організувати міні майстерню, тоді доведеться стіни зробити більш щільними.

Особливості будівлі гаража своїми руками

До сучасних матеріалів, відповідним для будівництва гаража, можна віднести пінобетон. Він користується популярністю серед населення. Цей вид матеріалу добре утримує тепло, легкий у використанні, відносно дешевий, має невелику масу. Гараж з пінобетону можна побудувати дуже швидко.

Етапи будівництва гаража

Зробити будівництво цілком під силу кожній людині, зовсім не обов’язково мати відповідну освіту. Для початку потрібно скласти докладний план, з чого почати, який матеріал буде використовуватися.

Перше, це заливка бетону під фундамент. Для початку потрібно зробити траншею відповідних розмірів. Дно і бічні стіни краще застелити плівкою – це потрібно для запобігання обвалення грунту. В районі проекції статі потрібно щільно засипати щебінь з подальшою утрамбовкой, зверху також щільно накрити плівкою. Після заливки бетону необхідно почекати кілька днів для остаточного застигання.

Наступним етапом в побудові гаража є монтаж каркаса. Зазвичай маса самого каркаса незначна і з цією роботою цілком можуть впоратися 2 людини. Якщо планується утеплювати гараж, то в процесі складання каркаса потрібно зробити гідроізоляцію. Спочатку збираються стіни, далі дах. Якщо ви вирішили використовувати піноблоки, як основу для гаража, то їх краще класти на цементний розчин, це сприятиме більшій міцності гаража. Рекомендується зробити креслення гаража з чіткою розкладкою блоків, щоб вирахувати потрібну кількість матеріалу.

Який краще гараж на одну, чи на дві машини?

Згідно з розробленим планом визначається місце прорізів під вікна і двері. Перекриття гаража починається з пристрою дерев’яних балок, відстань між ними має бути 0,5-1 м. У простір, що утворився між балками закладаються піноблоки. Далі формується дах гаража. На балки настеляються дошки, поверх дощок укладається прокладкові гідроізоляція, далі шифр. Завершальний етап – це монтаж вікон і дверей. Зазвичай ставляться прості залізні ворота, але краще використовувати підйомні або розсувні конструкції.

(Visited 967 times, 1 visits today)