Як поміняти дверний замок

         

Заміна дверного замка необхідна, коли ви переїжджаєте в новий будинок, до вас заселяється новий сусід по кімнаті або коли відбулась крадіжка зі зломом. Це також може бути швидким і простим способом змінити зовнішній вигляд ваших дверей. Якщо ви любите наявні у вас ручки і не хочете замінювати весь комплект, ви можете просто поміняти серцевину замка. Для заміни звичайного засува потрібні невеликі технічні навички і не потрібні інструменти, більш складні, ніж звичайна викрутка. В ході цих інструкцій я навчу вас, як замінити основний врізний замок.

Як поміняти дверний замок

Хоча ми не часто думаємо, що нам потрібно буде змінити дверні замки, таке може статися з кожним. Сусіди по кімнаті, як відомо, божеволіють, у коханців, як відомо, з’являється нова любов, і ключі, як відомо, бувають вкрадені. Просто замінивши засув на всіх входах в ваш будинок, ви отримаєте впевненість, що ніхто не зможе легко відкрити двері в ваш будинок та увійти.

Якщо ж ви взагалі турбуєтеся про свою безпеку або благополуччя, то немає ніяких причин не робити цього. Зрештою, новий замок можна придбати всього за декілька сот гривень в будь-якому магазині обладнання та встановити менш ніж за 10 хвилин.

Крок 1: Зніміть старий замок

Викрутіть гвинти з старого замку на внутрішній стороні дверей. Спершу за допомогою хрестоподібної викрутки відверніть два або три гвинти, розташовані на внутрішній пластині ручки. Потім зніміть дверну ручку з кожного боку, потягнувши їх від дверей.

Щоб зняти замок досить лише викрутки

Можливо, вам також знадобиться використати дротяний інструмент або скріпку для паперу. Якщо на вашій ручці або замку немає гвинтів, вставте скріпку в невеликий отвір на бічній стороні дверної ручки. Це повинно відпустити засувку ручки і дозволить вам зняти ручку. Витягніть фіксатор засува. Тепер ви повинні бачити крізь дірку в дверях.

Відкрутіть гвинти, які кріплять засувку на двері

Крок 2: Купіть новий замок

Зайдіть в магазин і купіть новий замок. Можливий варіант замка який має ключ тільки на одній стороні і поворотний вузол на інший. Використовуйте замок тієї ж марки, яка підходить до ваших дверей. Після зняття ручок виміряйте діаметр отвору замка та відстань від його центру до краю двері. Перевірте марку вашого поточного замку і купіть замок, який такої ж марки і відповідає розмірам отворам на дверях.

Купіть новий дверний замок

Замки, як правило, оцінюються по їх ефективності, і часто вони не коштують значно дорожче, ніж ті, які забезпечують більш високий рівень безпеки. Знайдіть хостел, що вам зручніше за все, в межах вашого бюджету. Якщо ви купуєте ту ж марку замку, то швидше за все ви зможете встановити його, використовуючи існуючі отвори.

Крок 3: Вставте новий замок із засувом

Відкрутіть гвинти, які кріплять засувку на двері. Засувка – це остання частина замкового обладнання, яку вам потрібно зняти. Виверніть два гвинти, які утримують засувку на місці. Як тільки гвинти вийняті, ви можете витягнути засувку з отвору в бічній частині дверей.

Куплений в магазині замок буде поставлятися з картонним шаблоном, який показує, як саме замок буде вписуватися в двері. Помістіть цей шаблон над отвором в ваших дверей і переконайтеся, що все збігається. Якщо шаблон не збігається точно з вашим отвором, значить, ви купили не той замок.
Якщо ви купили не той замок, візьміть старий, який ви зняли, віднесіть назад в магазин і попросіть допомогти знайти замок, який відповідає вашим потребам.

Вставте новий замок із засувом

Вставте штангу, яка виступає з нового замка з засувом, через канал в самому засуві. Розмістіть механізм блокування так, щоб замкова щілина була вирівняна вертикально.

З протилежного боку вставте стрижень в канал ззаду поворотною монтажної пластини. Зорієнтуйте поворотну пластину так, щоб її верхня сторона перебувала зверху.

Поставте на місце частину дверного замка з засувкою

Поверніть ручку на поворотному вузлі, щоб відкрити отвори для болтів. Використовуйте прикладені болти, щоб надійно закріпити вузол ключа і вузол повороту.

Поставте на місце частину дверного замка, що відкривається ключем

Поставте нову засувку на місце. Якщо ваш шаблон підтвердиться, протягніть нові гвинти через отвори в пластині клямки і в край дверцята, щоб закріпити засувку. Краще не використовувати старі гвинти повторно, так як вони можуть бути старими і слабкіше нових гвинтів. Якщо ваш новий замок не поставляється з гвинтами, купіть ті, які відповідають замку і відповідають кольору вашого нового дверного замка.

Крок 4: Перевірте новий замок

Як тільки новий замок буде надійно закріплений на місці, при відкритих дверцятах, перевірте його, використовуючи як внутрішній поворотний вузол, так і замок з ключем. Як тільки ви переконаєтеся, що він працює, перевірте обидва при закритих дверях.

Перевірте новий замок

(Visited 768 times, 1 visits today)