Як працюють комерційні підлогово-стельові кондиціонери?

         

Сьогодні складно уявити офісну будівлю без кондиціонерів. Такі пристрої забезпечують комфорт цілий рік, особливо в літню спеку. На ринку є безліч охолоджуючих приладів, але лише деякі з них особливо підходять для комерційного використання. До рекомендованих моделей належать напольно-стельові кондиціонери. Що про них варто знати?

Характеристики підлогово-стельових кондиціонерів

Підлогово-стельові пристрої були розроблені в основному для приміщень великого формату (наприклад, більше 150 м) і для тих, які використовуються великою кількістю людей одночасно. Їх можна встановити практично в будь-якому місці, що відкриває безліч можливостей з точки зору дизайну інтер’єру. Внутрішні блоки можна безпечно розміщувати на стіні, на підлозі і під стелею.

Що стосується функціональності Підлогово-стельових кондиціонерів, як і інших пристроїв цього типу, багато що залежить від виробника і конкретної моделі. Чимало з них оснащені такими опціями, як тихий режим і режим інтенсивного повітряного потоку, а також програмованим таймером.

Деякі моделі мають можливість підключення центрального або проводового контролера.
Додаткові можливості: управління через сухий контакт, Wi-Fi або BMS. Крім того, ідеально, якщо алюмінієві частини теплообмінника будуть покриті антикорозійним матеріалом, оскільки це значно збільшує робочий потенціал пристрою.

Як працюють підлогово-стельові кондиціонери?

Такі моделі працюють за тим же принципом, що і всі інші, тому мова йде про класичний охолоджувальний цикл з використанням компресора і вентилятора. Зазвичай холодопродуктивність в стандартних пристроях становить від 5 до 16 кВт.

Підлогово-стельовий кондиціонер зазвичай складається з внутрішньої і зовнішньої частини. Він має функцію охолодження або, якщо обладнаний тепловим насосом – функції охолодження і нагрівання. Повітряний потік можна регулювати за допомогою пульта дистанційного керування.

Принципи вибору кондиціонера під потреби компанії

На ринку є прилади з різними параметрами і визначитися з конкретним варіантом непросто. На жаль, якщо пристрій вибрано неправильно, воно не тільки не забезпечить очікуваної ефективності, а й призведе до непотрібних витрат.

Тому при виборі кондиціонера для компанії варто звернути увагу на такі фактори, як:

  • переважне місце установки (над вікном, на стіні без вікна, поряд з дверима і т. д.);
  • кількість співробітників в приміщенні;
  • розмір приміщень і їх форма;
  • наявність побутової техніки;
  • інсоляція і сторона світла;
  • місце розташування, площа та герметичність вікон.

Якщо ви не знаєте, як вибрати прилад для свого офісу, проконсультуйтеся з фахівцем компанії, що надає краще комерційне холодильне обладнання. Звернення до досвідченого фахівця – гарантія того, що ви залишитеся задоволені своїм вибором.

(Visited 261 times, 1 visits today)