Як правильно організувати роботу на будмайданчику

         

При здійсненні великого будівництва досить важливим етапом робіт є організація будівельного майданчика. Це пов’язано, перш за все, з тим, що будівельний майданчик – це не тільки місце, де здійснюється будівництво нових споруд: там виконуються різні види допоміжних робіт, працює спецтехніка різного калібру і призначення, а також складуються будівельні матеріали та інше майно , яке слід охороняти.

Відзначимо, доставка та зберігання на будівельному майданчику будівельних матеріалів є досить актуальною проблемою. Будівельні матеріали займають досить великий обсяг і при їх транспортуванні слід приймати певних комплекс заходів, що забезпечать їх збереження.

Як правильно організувати роботу на будмайданчику

Планування має важливе значення для безпеки будівельного майданчика, і може запобігти крадіжці цінних будівельних матеріалів або інструментів.

Генеральні підрядники і субпідрядники можуть скористатися цими 10 порадами для підвищення безпеки будмайданчика:

 • Зв’яжіться з місцевими відділеннями поліції і пожежної охорони, перш ніж приступити до роботи.
 • Створіть план безпеки майданчика до початку реалізації проекту. Майте письмову політику безпеки і план безпеки для місця роботи спецтехніки та людей.
 • Проведіть навчання і перевірку знань з охорони праці, електробезпеки та пожежної безпеки керівників та спеціалістів. Дізнатись більше про Навчально-консультативний центр «БУДЕНЕРГОАТОМ», який багато років успішно проводить навчання з охорони праці на підприємствах можна на сайті компанії.
 • Опишіть всі активи і майно на місці будмайданчика, потім проведіть інвентаризацію і регулярно відстежуйте наявності матеріалів.
 • Захистіть периметр майданчика за допомогою належної огорожі в якості першої лінії оборони і підтримуйте чисту зону поруч з огорожею.
 • Замикайте матеріали, захищайте транспортні засоби та обладнання і встановлюйте приховані вимикачі, щоб відключити запалювання двигунів.
 • Контролюйте доступ до будівництва, використовуючи тільки одну точку доступу на майданчик.
 • Подумайте про обмежений доступ для автомобілів. Надайте паркувальні місця за межами будмайданчика для співробітників і відвідувачів.
 • Місце роботи повинно бути максимально освітленим, щоб ефективно запобігти крадіжкам і вандалізму в нічний або вечірній час доби.
 • Подумайте про найм охоронної фірми для патрулювання будівельного майданчика.
 • Встановіть системи відеоспостереження, щоб фіксувати трафік на вході і виході з майданчика.
 • Розгляньте можливість використання охоронної компанії, яка пропонує миттєвий, портативний, бездротової моніторинг крадіжок, пожеж, повені, підозрілих рухів і багато чого іншого.

Найміть охоронну фірму для безпеки будмайданчика

Відзначимо, доставка і зберігання на будівельному майданчику будівельних матеріалів є досить актуальною проблемою. Будівельні матеріали займають досить великий обсяг і при їх транспортуванні і охороні слід приймати певний комплекс заходів, що забезпечують їх збереження. Однією з таким заходів є опломбування вантажів, для якої використовуються свинцеві пломби.

Як виглядає пломба для вантажів

Завдяки тому, що опломбування будматеріалів не вимагає великих витрат, цю процедуру можна здійснювати під час перевантаження з одного транспорту на інший, а також щодня під час проведення будівельних робіт.

Зазвичай для пломбування вантажів використовуються свинцеві пломби 10 мм. Під час транспортування, відразу після навантажувальних робіт, вантаж слід опломбувати, що обмежить його розкрадання під час доставки.

Декілька правил безпеки на будмайданчику

Під час будівництва, після використання частини будівельних матеріалів, решту можна опломбувати в складському приміщенні або прямо на майданчику, щоб перешкоджати їх розкраданню і несанкціонованому використанню. Зрозуміло, всі ці процедури повинні документуватися, а опломбування проводитися після приймання і перерахування матеріалів.

При опломбуванні найчастіше використовуються свинцеві пломби, оскільки в умовах будівельного майданчика – це є найбільш зручним. Зрозуміло, в даний час також застосовуються і пластикові пломби та інші матеріали для опечатування, наприклад, сургуч або пломбувальні стрічки, проте в умовах будівельного майданчика краще використовувати свинцеві пломби. Тим більше, що їх можна застосовувати спільно з запірно-пломбувальними пристроями тросового типу, що дає можливість надійно захищати від несанкціонованого розкриття великих обсягів будівельних матеріалів. Крім того, на будівництві можна також опломбувати в разі необхідності приміщення для переодягання та будівельну техніку.

(Visited 1,093 times, 1 visits today)