Як правильно встановлюють балясини та поручні

         

При будівництві приватного будинку нерідко з’являється необхідність в пристрої дерев’яних сходів, виготовленні для неї та встановлення балясин і поручнів. Це найважливіші елементи сходової конструкції незалежно від її конфігурації. Безсумнівно, можна придбати вже повністю готові сходи, але чи впишеться вона в інтер’єр вашого будинку?

З цієї причини зібравши сходи з виготовлених на замовлення елементів, ви не тільки збережете частину своїх грошей, але і підберете оптимальний варіант, який найкраще підходить для вашого будинку. Сходи бувають різні: одномаршеві прості або складаються з певної кількості маршів, бувають поворотні, збіжні, гвинтові або «гусячий крок». Установка балясин і поручнів, ціна їх залежить від матеріалу, використаного для виготовлення і від складності роботи.

Оригінальні сходи для заміського будинку

Складові перил

Поруччя це основний елемент будь-яких сходів, які використовуються як захисну огорожу сходового майданчика або маршу. Будь-які поруччя складаються з балясин і поручнів. Поручні встановлюються безпосередньо на поруччя і необхідні для їх скріплення, завдяки чому досягається міцність конструкції сходів. Зовнішні поручні це планка, яка робить переміщення по сходах зручним, адже за неї можна триматися під час спуску або підйомі. Опорні стійки сходової конструкції, необхідні для установки поручнів, називають балясинами.

Виготовлення тумб сходи, поручні і балясин, проводиться на спеціальних верстатах, з цієї причини зробити ці елементи самому досить складно, краще всього придбати ці елементи вже готовими або виготовити на замовлення. Гроші можна заощадити на вартості установки балясин і поручнів.

Перила з натурального дерева в поєднанні з металевими прутами

Монтаж поручнів починають тільки після установки інших елементів сходів, тобто тоді, коли подступенки і ступені вже встановлені на тятиві, і повністю готові майданчики сходів.

Балясини найзручніше монтувати звичайними цвяхами, але з таким кріпленням через невеликий час конструкція почне погойдуватися і скрипіти. Можна для монтажу балясин використовувати саморізи. А для більшої міцності додатково застосувати клей. Можна подивитися, як виробляється правильна установка перил і балясин на фото.

При установці поручнів на сходах без необхідних знань можуть з’явитися невеликі труднощі. Наприклад, на з’єднаннях поручнів, особливо в місцях, де відбувається поворот сходів необхідно використовувати для переходу складні елементи, які необхідно запилювати під певним кутом для збереження форми поручня.

Зовнішні поруччя для заміського будинку

Металеві поручні додають міцності і елегантності вашому дому і, ймовірно, є найбільш популярним варіантом для зовнішніх сходів. Ці поручні не тільки естетично привабливі, але і хороші, коли мова заходить про безпеку. Вони міцні, і тому можуть витримати вагу людини.

Металеві поручні завжди виглядають добре, а також забезпечують необхідну безпеку літнім людям при підйомі або спуску по сходах. Вони також допомагають літнім людям безпечно пересуватися без сторонньої допомоги.

Ковані зовнішні перила для заміського будинку

Найважливішим в цих поручнях є те, що їх установка проста і довговічна. Ви можете пофарбувати ці поручні в будь-який вподобаний вами колір або пофарбувати їх під свій зовнішній дизайн будинку. Вони бувають з кованого заліза, чавуну, алюмінію та нержавіючої сталі.

Алюмінієві поручні довговічні та прості в установці. Вони підходять для будь-яких погодних умов і не потребують великого догляду, так як не іржавіють і не роз’їдаються корозією з плином часу.

Ковані поруччя виглядають елегантно і надають естетику вашому будинку. Вони міцні і привабливі, добре поєднуються з будь-яким типом зовнішнього декору будинку, підвищуючи при цьому безпеку підйому і спуску по сходах.

(Visited 1,092 times, 1 visits today)