Як правильно встановити батарею або радіатор

         

При заміні радіатора в вітальні, вас повинні турбувати, принаймні, два питання – перше: яку батарею вибрати. А друге: як самостійно встановити батарею у себе вдома. Для досягнення цієї мети краще звернутися до фахівців своєї справи.

Технічне обслуговування систем опалення та встановлення пристроїв згоряння вимагає навичок висококваліфікованих фахівців. Тому процес установки радіаторів або батарей краще залишити професіоналам, які знають, як вибрати і правильно встановити батареї в будинку.

Як правильно встановити батарею

Як правильно встановити батарею

Бажано, щоб Ви самі, озброївшись певними знаннями, мали загальне уявлення про те, як встановити батареї. Оскільки ви зможете самостійно контролювати процес встановлення нової батареї. Ви маєте повне право контролювати роботу найманих працівників. Для цього вам не потрібно вдаватися в усі деталі процедури (наприклад, як встановити радіатор), досить знати декілька ключових моментів, які повинні підлягати виконанню.

Монтаж батареї в домі краще довірити професіоналу

Монтаж батареї в домі краще довірити професіоналу

  • По-перше, чи мають співробітники організації або фірми яку ви найняли, ліцензію на установку систем опалення. У тому випадку, коли дозволу на інтеграцію опалювальних систем у працівників фірми немає – краще зв’язатися з іншою організацією.
  • По-друге, зверніть увагу, чи є у них в наявності всі інструменти для монтажу і установки батареї. Для монтажу радіаторів знадобиться наступний набір інструментів: ключ до металевих труб, який є ключовим для роботи з штепсельними роз’ємами, гайковий ключ, розвідний ключ, якщо потрібно розріз мідної труби, то також необхідно мати газовий пальник і спеціальну пайку.
  • По-третє, при установці радіатора не буде зайвим перевірити його рівень нахилу. Навіть якщо батарея вже встановлена. Щоб приступити до роботи, перевірте розташування скоб, і після того, як вони будуть встановлені на радіатор опалення – перевірте горизонтальність його розташування.
  • По-четверте, невелике попередження про те, що вам потрібно знати перед установкою батареї. Не потрібно видаляти захисну плівку, яка надійно захищає пристрій від пошкоджень і забруднень при монтажних роботах. Плівка знімається тільки після закінчення установки батареї. Слід зазначити, що сталеві радіатори мають високу ціну, в тому числі і з-за естетичних та декоративних властивостей зовнішнього вигляду, а не тільки за його робочу ефективність. Тому, було б прикро зіпсувати “зовнішній” вигляд радіатора ще до початку його експлуатації.
Усі різьбові з'єднання повинні бути надійно закріплені

Усі різьбові з’єднання повинні бути надійно закріплені

  • По-п’яте, ви повинні перевірити, що в системі опалення надійно закріплені і закручені всі різьбові з’єднання, в іншому випадку вона не буде працювати при включеному радіаторі. Як правило, ущільнювальним матеріалом в різьбових з’єднаннях служать спеціальні прокладки, або ФУМ-стрічка.
  • По-шосте, особливу увагу слід звернути на відстань між батареєю до підлоги, стін і віконних підвіконь. Мінімальна відстань від стіни має бути не менше 3 см від підлоги або вікна. 10 див.

Ігноруючи елементарні правила установки та експлуатації навіть найдорожчі опалювальні прилади можуть бути пошкоджені і вийти з ладу. Як кажуть, довіряй, але перевіряй”, так що не соромтеся і не лінуйтеся стежити за встановленням батареї, це ваші гроші, додаткова зручність та спокій. Тепер ви знаєте, як встановити батарею. Нагадуємо, що цей процес досить складний і його краще залишити професіоналам.

(Visited 1,020 times, 1 visits today)