Як правильно вибрати двері для квартири

         

У сучасному світі рано чи пізно кожен замислюється про заміну або установці вхідних, або міжкімнатних дверей. Так які двері вибрати, в чому їх переваги і недоліки?Двері поділяються на вхідні та міжкімнатні. І так вхідні двері. Вона повинна в першу чергу виконувати функцію захисту будинку від небажаних гостей, а також володіти відмінною шумо і теплоізоляцією.

1. Дерев’яні вхідні двері. У нинішній час дерев’яні двері не тільки не йдуть з ужитку, а навпаки набирають все більшої популярності. Вони володіють дуже хорошою шумоізоляцією і відмінно утримують тепло, на відміну від металевих їх не треба додатково утеплювати. Ці двері екологічні і не схильні до корозії. Дерев’яні двері виглядають дуже статусно і їх можна підібрати під кожен дизайн будинку. Такі двері можна знайти від економ класу це наприклад сосна до елітних червоне, чорне дерево.

Але у дерев’яних дверей є і свої недоліки: найголовніший, це схильність дерева перепадів вологи і температур. А також такі двері вимагають постійного акуратного і ретельного догляду.

2. Металеві вхідні двері. Такі двері підходять насамперед для захисту. І в даний час вони найбільш затребувані. Металеві двері бувають з алюмінію і зі сталі. Алюмінієві двері легше, але їх треба додатково зміцнювати, тому їх частіше використовують в громадських місцях, а не в житлових приміщеннях. Сталеві двері це надійність так як через її громіздкість неможливо зняти з петель, вона витримує сильні удари, не займеться і у неї дуже великий термін експлуатації. Зараз існує безліч металевих дверей, які завдяки сучасним оздобленням можуть виглядати як пластик, шкіра, дерево.

Мінуси металевих дверей в тому що вони мають низьку шумо і теплоізоляцією, такі двері часто доводиться додатково утеплювати.

3. Скляні двері. Бувають повністю зі скла, або зі скляними вставками. Розсувні і класика. Багато хто боїться ставити такі двері в цілях безпеки, але зараз їх роблять із загартованого скла товщиною 10 – 20 міліметрів. Або навіть з куленепробивного скла. Скляні двері це індивідуальність, краса і елегантність вашого будинку. Але звичайно краще якщо в цілях безпеки ваш будинок при цьому оточує високий паркан або є система відеоспостереження. Завдяки скляних дверей в будинок проникає більше світла.

Мінуси таких дверей полягають у високій вартості, погану теплоізоляцію і необхідності постійної прибирання.

А тепер трохи про міжкімнатні двері. Вони на відміну від вхідних дверей виконують більше декоративну функцію, ніж захисну. Так як міжкімнатні двері не контактують із зовнішнім середовищем до вибір матеріалу набагато ширше, це масив дерева, шпон, ламінат, скло, металопластик, МДФ

1. Шпон – це тонкі листи деревини максимум до десяти міліметрів. Шпоновие двері це напевно самий доступний і поширений вид. У них не дуже високий вага, а завдяки спеціальним захисним обробкам ці двері стають стійкі до вологи і ідеально підходять для ванних кімнат. мінусів практично немає ну хіба що прибирання таких дверей необхідно проводити з використанням спеціальних засобів.

2. Двері з дерев’яного масиву. Такі двері ставлять для статусності, особливо якщо вона виготовлена ​​з таких порід дерева як дуб, бук, червоне дерево. Але є і більш бюджетні варіанти наприклад з сосни. Двері з масиву володіють дуже хорошою звукоізоляцією, у них дуже великий експлуатаційний період. Мінус це напевно висока вартість, погана переносимість вологи і підходить не під будь-який інтер’єр квартири чи будинку.

3. Ламіновані двері. Це бюджетний варіант, яким часто замінюють двері з шпони з за більш низьку ціну. Ці двері легкі, витримують вологість, легко миються. Мінусом є низька екологічність.

4. Скляні двері. У сучасному світі величезний вибір скляних дверей, які мають високу міцність. їх можна підібрати практично під будь-який дизайн інтер’єру. Вони володіють високою екологічністю. Мінуси це відсутність теплоізоляції і складності догляду, на них видно всі забруднення.

Так що серед цієї множини дверей кожен зможе підібрати під свій смак, гаманець і дизайн!

(Visited 851 times, 1 visits today)